Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljam meg a hajam?...

Hogyan csináljam meg a hajam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

eléggé rövid, váll fölött érő egyenes hajam van oldalfrufruval. Mivel dús és vastagszálú is, vasalnom kell, hogy jól nézzen ki, de szeretném kicsit hullámosra megcsinálni úgy ahogy itt is látni a baloldali képen:


[link]


nincs hajgöndörítőm és ilyenekre nem szeretnék pénzt kiadni, ha befonom akkor meg olyan vagyok mint egy nyomi oroszlán. légyszi segítsetek! egyéb frizuratippeket is elfogadok, hogyan tehetném ezt a fazont változatosabbá :)


előre is köszönöm!


2012. szept. 11. 16:05
 1/5 anonim válasza:
ha van hajcsavaród próáld azzal bár leget azzal meg nagyon göndör lessz. Sztem próbáld ki az összeset ami találsz neten újságba a végén ugyis meglessz as legjobb:)
2012. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van, de azzal borzalmas lesz :)
2012. szept. 11. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
besütöd hajvasalóval.
2012. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mmano88 ***** válasza:
Szerintem ezt csak hajvasalóval vagy hajgöndörítővel lehet megcsinálni..
2012. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hajvasalóval ti hogyan szoktátok?
2012. szept. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!