Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használ ricinusolajat...

Aki használ ricinusolajat annak milyen hamar hatott? Nem zsírosítja a hajat? Bővebben lent

Figyelt kérdés
mert nekem elég hamar zsírosodik.és halottam h a tojásos hajpakolás a zsíros hajra jó.hogyha a ricinust egy egész tojással és kevés étolajjal hígitom úgy jó?
2012. szept. 25. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Olajakat ne használj zsíros hajra, mert még zsírosabb lesz. Nem értem egyáltalán miért akar manapság mindenki mindenre ricinus olajat használni. Vegyél inkább zsíros hajra való hajszeszt, kénes sampont, az még jó is valamire.
2012. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, az a pakolás, amit írtál nagyon jó. Én is így alkalmazom. Ha felvitel előtt melegíted az olajat, úgy ne tedd bele a tojást, mert összecsomósodik itt-ott,tehát megfő picit. És ne egész tojást tegyél bele, hanem csak a sárgáját.

Nekem kb 3-4 használat után hatott. Régebben nekem is olyan volt a hajam, hogy heti 3-4x kellett mosom, mert gyorsan zsírosodott, most heti 1x mosok hajat, max 2x, mert szeretm, ha friss :)

Ja és a leöblítést NE majdnem forró/forró vízzel csináld, mert akkor ráfő a hajadra a tojás és rettentő nehéz kiszedni.

Pakolás után 2x moss hajat alaposan és fontos, hogy csak heti 1x vigyél fel pakolást a hajadra.

2012. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zsíros hajra is nyugodtan alkalmazhatod,nem fog tőle jobban zsírosodni..
2012. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!