Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találok ricinusolajat és...

Hol találok ricinusolajat és mik a taparsztalaitok?

Figyelt kérdés
Mikor vetted észtre,hogy nőtt a hajad? Hányadik használatnál? A tiéd hullt vagy nőtt?
2012. szept. 21. 16:13
 1/5 anonim válasza:

Én kb 3 hónapja kenem a hajam vele, volt, hogy egy héten 2-szer, de volt, hogy kihagytam 2 hetet. Szal időt nem tudok mondani, de nekem sok babahajam nőtt, ami nagyon szupi :)

Én azért hsaználom, hogy több legyen, nem azért, hogy hosszab legyen.

2012. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex67 válasza:

Itt találsz Ricinus olajat, sőt a használatáról, illetve az ajánlott alkalmazásáról is olvashatsz az oldalon információkat.

[link]

2012. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Patikában lehet venni és 250 körül vettem.Hajhullás ellen szupi!!Én úgy alkalmazom hogy hajmosás elött felteszem és folpack-ba csavarom a hajam hogy ne fázzon meg aztán hajmosás jah igen és kb 1 órát kell rajta hagyni.
2012. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Gyógyszertárban lehet venni.

Nekem hullott tőle a hajam, amúgy meg semmit nem ért. Hajnövesztéshez ez nem jó.

2012. szept. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MadameViciouse ***** válasza:

Ha rákeresel itt gyk-n akkor kidob egy csomó véleményt.

Nekem hasznos volt, manapság is használom, szempillára, szemöldökre, hajra egyaránt.

Nálunk minden patikában lehet kapni.

Nem csak azt vettem észre, hogy jobban nő a hajam, kevésbé töredezett, egészségesebb.Mondjuk én B vitamin komplexet szedek még, az is sokat segít szerintem.

2012. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!