Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsírosodás. Mit lehet ellene...

Zsírosodás. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Pont a serdülőkor közepén vagyok, és rengeteget eszek, szóval szerintem ez is közrejátszik a bőröm zsírosodásában. Azt ne kérjétek, hogy legyen más az étrendem, mert úgysem tudom betartani. Ti mit ajánlotok az ilyen pattanások ellen? Korrektorral szoktam eltüntetni, de egész nap a suliban könyöklök, meg a tesi órákon simán ledörzsölöm. Ha lehet, akkor valami házi praktikát mondjatok, mert jobban szeretem látni, mit kenek az arcomra :)
2012. szept. 24. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Pakolás zsíros bőrre

Verj fel egy tojásfehérjét, majd keverj bele fél evőkanál vizet és fél teáskanál pirospaprikát. Vidd fel az arcodra, hagyd hatni tizenöt percig, majd langyos vízzel mosd le.

Arcradírozás : kis élesztő + langyos tej,miután megszáradt dörzsöld le.

Másik : egy teáskanálnyi grapefruit lé + ugyanennyi olívaolaj és egy tojás sárgájával 5-8 percet hagyd rajta,ennél tovább ne!!!!

2012. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs az arc radírozás nem kell,azt még magamnak írtam le :D
2012. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mosd le a bőröd szappannal forró vízzel, aztán hideg vízzel hűtsd le, és kend be hidratálóval. Így nem lesz száraz és szennyezett, szal jó eséllyel kevesebb faggyú termelődik.
2012. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akneroxid. Ez egy gyógyszertári kenőcs (2000 ft körül van)


Nagyon szépen megtisztítja az arcot.

2012. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyenlőre kipróbálom az öko változatot, aztán ha nem segít jöhet a kenőcs :)
2012. szept. 24. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!