Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sűrűn,1-2 naponta mosok...

Ha sűrűn,1-2 naponta mosok hajat, gyorsabban is zsírosodik?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen mert hozzászoktatod a hajad a gyakori hajmosáshoz nincs meg az alap zsírossága a samponokban található erős mosószereknek köszönhetően a faggyúmirigy gyorsabban termelődik
2012. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

igen, a zsírt a fejbőr ugyanis azért termeli, hogy megóvja a fejbőrt és a hajat a külső hatásoktól. ha lemosod, újra termeli és minél gyakrabban mosod le, annál jobban fogja termelni.


én is zsíros hajjal küzdöttem és nekem nagyon durván bevált egy sampon, nem gondoltam volna, hogy ennyire más tud lenni egy sima sampon, elseve citrus cr! komolyan mondom, 4 nap után néz ki úgy a hajam, mint más samponnal a hajmosás másnapján.

2012. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én most Elseve korpásodás ellenit használok, mert néhány hete elkezdett korpásodni, hál istennek mostmár elmúlt, d még mindig azt a sampont használom. Ennek lehet bármilyn hatása? Ha már nem korpás a fejbőr, a korpa elleni samponnal is lekell állni?


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. aug. 25. 00:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem korpasodas elleni sampontol nagyon zsirosodo lett mivel az szaraz hajra van ugye
2012. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,de hogyha így rendszeresen mosol akkor ugye nem látszik,de ha egyszer elfelejted akkor nagyon látszik.
2012. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!