Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 32 évesen orr piercing?

32 évesen orr piercing?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm orr piercinget szeretne csináltatni,32 éves és fél hogy hülyének fogják nézni mert már nem neki való,szóval hogy kiöregedett már belőle. Mondtam neki hogy csináltassa meg ha tetszik neki,és hol is állna amugy neki,viszont fél hogy hogy fognak majd nézni rá:/

Nektek mi a véleményetek?

15/L


2012. szept. 23. 21:02
 1/9 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
szerintem nem gáz.
2012. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha fél tőle,akkor inkább ne.Ez olyan,hogy vagy lesz..rja,hogy ki mit gondol,vagy akkor inkább ne csináltasson.Egyik ismerősöm is 32,tele piercinggel az arca,meg kivarrva mindkét karja,de őt pl.abszolut nem érdekli.
2012. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

már miért lenne gáz?

ne törődjön azzal, ki mit gondol, csináltassa meg ha szeretné.

2012. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem se gáz, miért ne ha szeretne
2012. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bírom már az ilyen 32 éves véneket... mintha olyan öreg lenne... ha piercinget akar csináltasson, ne másoknak akarjon megfelelni, annak semmi értelme.
2012. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem való? Nem tudom milyen akar mondju, egy karikával tényleg fura lenne, de egy kis pötty az szerintem 70 éves korban is oké. Mert 32 évesen már nem érzi magát fiatalnak? ha így van, akkor lehet, hogy előbb egy jó pszichológusba kéne befektetni. Meg már azért is, mert valakit ennyi idősen még mindig az érdekli, hogy ki hogy néz rá, és ez határozza meg a cselekedeteit. Üzenem neki, hogy legyen önértékelése, ne mások véleményén keresztül értékelje önmagát... Nyilván ő is el tudja dönteni, hogy a személyiségáhez még mi az, ami ízléses (pl egy kis arany vagy ezüst pötty az orrban a legtöbb embernek fel se tűnik), és olyan úgyse lesz, hogy mindenkinek egyformán tetszik, mert a többi ember is különbözőképen gondolkodik...


28/N

2012. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan csináltasson! 32 évesen még sehol sincs az öregséghez!
2012. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Anyám 41 éves volt mikor kiszúrtam neki. Keresztapának 37 évesen csináltam szemöldököt. Keresztanyámnak 47 évesen csináltam tragust. Szerintem nem gáz! :D 21/L
2012. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

38 évesen már idős vagyok hozzá tán.. IT-s lányként. Szerintetek?

hirtelen felindulásból az utóbbi 1 hétben kétszer majdnem megcsináltattam az orr piercinget (közel volt a lehetőség) - újra, mert volt is huszonévesen. Állás-interview-im lesznek, oda úgyis gáz lenne még gyógyuló orral menni.

2023. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!