Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piercing után tényleg egy...

Piercing után tényleg egy lyuk lesz a bőrömön?

Figyelt kérdés
Ha ez igaz akkor meddig lesz ott? nem akarok nagy piercinget csak kicsit.. de nem tudom hogy ha már nem akarok akkor marad e ott egy nagy nyom ? a szám alá gondoltam nem karikát, hanem ilyen fekete golyót.

2012. aug. 14. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz lyuk, be fog forrni egy idő után de látszódni szerintem fog
2012. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) de hogy érted hogy látszódni fog? piros vagy lila lesz avgy mire gondolsz ?
2012. aug. 14. 21:38
 3/9 A kérdező kommentje:
amugy erre gondolok ami neki van alul [link]
2012. aug. 14. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem orr piercingem volt 3 éven át, mikor kivettem pár nap alatt eltűnt a lyuk és nem maradt semmi nyoma.
2012. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Onnan gondolom, hogy látszódni fog mert egyik ismerősömnek is volt ugyanott ahová te akarod és nekem úgy rémlik, hogy neki látszódott ilyen fekete pötty szerű volt ott neki, igaz nem láttam két hónapja már (szóval lehet, hogy elmúlt) de akkor már egy éve kivette. De sose tudhatod, lehet neked nem fog látszódni, lehet neki érzékenyebb volt a bőre vagy valami ilyesmi. Szóval érted :D


Első voltam

2012. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Egyénfüggő, van akinek jobban összeforr, van akinek nem, plusz attól is függ hol volt a lyuk. Pl. nyelven nemigen fogod látni a helyét, az orron is könnyebben összeforr szerintem, mint a szájon. De van akinek a hagyományos fülbevalós fülyukasztás után is a füle gyorsan és szinte tökéletesen visszaforr, van akinek pedig látszik a helye. Fiataloknál könnyebben forr össze.

2012. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, a képen a középső lyukból még csak most lett kivéve (még piros is) az oldalsó meg már összeforrt.
2012. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy "szerintem", mert csak úgy találtam a képet. :)
2012. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
meg kell mondjam, hogy igen, fog maradni lyuk. snakebiteom volt, összesen fél évig, de már ennek jó 5 éve, és még mindig látható a lyuk. páromnak is ugyanott volt, neki jóval tovább volt, évekig, és neki sem tűnt el a lyuk. szóval pont az ajkadnál egy lyuk... akkor érdemes oda piercinget csináltatnod, ha nem unod meg hamar, mert igenis lyukas marad, és nem a szájüregen belül, hanem kívül, és eléggé látszik is
2012. szept. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!