Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ribancnak néznének, ha hajat...

Ribancnak néznének, ha hajat hosszabbítanék?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok,kitűnő tanuló.Viszonylag rövid hajam van.Nem mondom,hogy lassan nő,de lehetetlen...Nem tudom mitől nőne meg gyorsan,tönkretenni nem akarom.Lényeg,hogy gyors legeyn és látványos.Nem vagyok ribanc,és nem szeretném,ha bárki ezt gondolná rólam.Szerintetek?Ha csak vállig csinálnám?
2012. szept. 22. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ricinusolaj,sajnos véleményt fognak alkotni rólad a hajhosszasításért,mert ilyen az ember,a ricinusolajtól meg fog nőni a hajad,csak kell idő még beindul 1-1,5 hónap,de legalább a te hajad
2012. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Hajmosás előtt masszírozd meg a fejed vagy ricinus olaj,ettől gyorsabban nő.A ricinus olajtól sokkalta szebb,egészségesebb lesz a haj és nő is,de nem sokat.Ha nem tudod kivárni,akkor szerintem hosszabbítsd meg.Hajhosszabítás tönkreteszi a hajat, ezért nem jó,de ne érdekeljen mások véleménye,az a fontos,hogy neked tetsszen,hisz a te hajad.:)Én nem néznélek r*bancnak,az belsőleg nyilvánul meg.
2012. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!