Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manapság mennyire elfogadott,...

Manapság mennyire elfogadott, ha egy fiú korrektort használ?

Figyelt kérdés

Csak ritkán, a bőrhibák eltűntetésére, ha fontos alkalom és számít a megjelenés.

Gáz vagy OK?

22/F


2012. szept. 22. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. manapság már az is csoda, ha csak korrektort használsz, és nem rúzst/hajvasalót/szemöldökcsipeszt.


Amúgy, talán.. talán még belefér, nem gáz.

2012. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy, ugyis csak te tudod... most jon majd itt az alszenteskedes, hogy dehogy baj, ez alapdolog stb. aztan ha kikiabalnad, akkor kb az osszes rajtad rohogne.
2012. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Hogy lehetne gáz az hogy ápoltan és jól akarsz kinézni? Az hogy korrektort használsz nem látszik. Elfedi a hibákat és ennyi.
2012. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őszinte legyek én örülnék ha minden pasi rájönne hogy ilyet is szabad ám használni.
2012. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a nők elég könnyen észreveszik az ilyesmit... de ha nem gáz, akkor jó :)
2012. szept. 22. 17:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk suliban volt egy srác.. alapozózott korrektorozott és púderezett.. púder manónak hívták...
2012. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha jól választasz korrektort és jól használod, alig-alig észrevehető.

Szerintem csak abban az esetben gáz, ha nagyon feltűnő.


Ha nem feltűnő, hogy használsz korretkort nem gáz. Számomra azt suggalja, hogy egy-egy fontosabb alkalomkor adsz magadra annyit, hogy ha valamilyen feltűnőbb bőrhibád van, azt elfeded. Ez nem gáz.

17/L

2012. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én láttam már srácon korrektort ami a pattanását próbálta takarni, de tudod szabad fényben nagyon látszik, főleg miután el kezd száradni. én kicsit hiúságnak tartom fura mert az igazi pasik nem foglalkoznak a sminkkel.

nagyon pattanásos vagy?

2012. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék neki, ha a pasik végre picit többet adnának a megjelenésükre. Külföldön ez már nem téma. Szerintem egyáltalán nem ciki korrektort használni.
2012. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem a korrektor bőven belefér, ha tényleg 1-1 fontosabb megjelenésednél elakarsz takarni egy pattanást, bőrhibát.
2012. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!