Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért használnak alapozót...

Miért használnak alapozót sokan? A korrektort se igazán értem, hogy mire jó.

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal rondább lesz tőle a bőr. Tisztára álarc-hatást kelt.

2012. jún. 27. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem jól használod, akkor igen. Én sem használok ilyesmit, mert szerencsére nincs rá szükségem, szóval örülj, ha neked sem kell. Azért nem kell megkérdőjelezni a létjogosultságát, sokaknak segít. :)
2012. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert gondolom szép az arcbőröd, akinek sok a hibája annak azért ez nagy segítség. Az, hogy mennyire kelt maszk hatást az már az alapozótól függ és hogy mivel és hogyan viszik fel az arcbőrre.
2012. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyen termékeknek pont az a lényege, hogy anélkül tüntessék el a hibákat, hogy látszódnának. Akinek nagyon látszik, hogy ilyeneket használ, az vagy túl sokat ken fel, nem jól keni fel, vagy rossz színt használ.

Hogy miért kell, nézd meg ezt 1:18-ig:

http://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8&feature=related

Te kimennél smink nélkül az utcára, ha ő lennél? (Azt most hagyjuk, hogy egyébként hogy néz ki, meg hogy beszél.)

Örülj, hogy nincs rá szükséged. :)

2012. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Elfedi a hibákat,egységes színt ad a bőrnek. Ha nem 2kg.t raksz az arcodra akkor nem kelt "álarc-hatást". És szép tud lenni!
2012. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

19:23 - ez kemény.

Persze, akinek ilyen a bőre, annak nem árt, ha kitanulja az alapozás fortélyait, de szerintem még mindig jobb hagyni az ilyen full-pattanásos bőrt, hogy szellőzzön, mint hogy lefojtjuk mindenféle szir-sz*rral. Aki minden nap ilyeneket mázol magára, szerintem ne csodálkozzon, hogy a fentihez hasonló módon kirügyezik :D

2012. jún. 28. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Adja isten,hogy neked is olyan legyen aztán majd rá jössz:D
2012. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam ám :D
2012. jún. 29. 05:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég hideg vérrel beszélsz erről a szegény lányról is, akinek sajnos ilyen gyulladt pattanásos bőre van! Ez egyáltalán nem vicces. Ha neked is ilyen lenne a bőröd, akkor nem szellőztetnéd te sem, hanem bekennéd valami szir-sz*rral!!
2012. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!