Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most 13 vagyok és szeretnék...

Barbyka122 kérdése:

Most 13 vagyok és szeretnék egy másszinű tincset a hajamba de az nem lennem ciki?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki, bár attól függ milyen színűt szeretnél, mekkora tincset. Például ne fekete tincset akarjál vagy pirosat ha szőke vagy. Ha jól néz ki miért lenne ciki? Csak ne nagy tincset.
2012. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
sztem jó csak illjen az eredeti hajszínedhez :D nekem most egy világosabb szőke van :) 13/L
2012. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért olyan nagy divat egy tincset befesteni a tizenéves kislányoknál... szerintem idétlenül néz ki. Főleg mikor sötét hajba próbálnak világosat festeni de be sem fogja csak foltokban...
2012. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vegyél egy felcsatolható tincset :)
2012. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!