Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz, ha leborotvál...

Szerintetek gáz, ha leborotválom a lábszőrömet?

Figyelt kérdés
Srác vagyok, szóval azért kérdem. Az a gond, hogy irrdatlanul szőrös a lábam, annyira, hogy azt vettem észre, hogy sokszor ha rövidnadrágban vagyok az utcán akkor megvigyorognak. Mostanában azon vacilálok fogjam-e a borotvát és szabaduljak-e meg a bozontomtól, de akkor meg lehet az lenne, hogy én lennék a "csupasz k*csöggyerek"! Szerintetek nagyon "homo" benyomást keltenék?

2012. aug. 26. 15:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Nekem sokkal jobban tetszik leborotválva. :)
2012. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 I <3 Bears válasza:
100%
Akármit csinálsz valaki úgyis fog érte csesztetni.Ha túl szőrös a lábad azért,ha nem szőrös azért...
2012. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
és ha csak rövidebbre nyírnád? nem teljesen csupaszra, de mégis... ?? én így csinálom.
2012. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ARTANGEL válasza:
100%

En, mint no ferfiasnak talalom ha egy ferfin van szor, de ha valoban nagyon eros szorzetu vagy akkor en megritkitanam, s ha nem igazan lehetseges akkor vannak szortelenito kremek amelyek mindenkeppen jobb mint a borotva. Evek multan banni fogod hogy borotvaltad mivel azaltal a szorzet erossebb lesz. Ezek a szortelenito kremek nem erositik a szorzetet bar anyagilag koltsegesebb, de ha annyira zavar akkor megeri. Valamint a kremmel lassabban nol a szorzet mint ha borotvalnad :)

Szoval mindent mertekkel. A tul sok sem jo de a keves ugyszinten ellenszenves lehet. Az arany kozeput mindig a nyero, ne feledd el. :) En kremmel leszednem...

2012. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Nekem is nagyon szőrös, de nagyon! Melyek ezek a krémek és hogy kell elképzelni? Bekenem és....?

Gyantázni nem lenne jobb?

2012. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne borotváld le, hanem nyírd rövidre. Az én barátom lába nem annyira szőrös, de mégis az hitte, hogy zavar engem, ezért leborotválta. Utána 2 hétig iszonyatosan szúrt. Rettentően zavart :S Bőven elég, ha pár centire lenyírod, ettől nem látszik majd annyira dús, szőrösnek :)
2012. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

15:52 Tévhit, hogy borotválástól erősödik a szőrzet. A szőrzet idővel magától is erősödik, csak aki nem borotválja, annak nincs mire ráfognia :)


Kérdező: Tegyél rá, hogy ki mit gondol a lábadról. Én egy ideje borotválom, mert úgy jobban tetszik (nekem is bozontos), de az igaz, hogy utána szúr is, ezért gondolkodom, hogy áttérek a gyantázásra. (A szőrtelenítő krémektől tartok egy kicsit, elég durva anyagok vannak benne).

2012. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb a szőrös láb, de ez a Te döntésed. Ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak. Mindenkinek úgy sem tudsz megfelelni, akkor meg?! Mi alapján választanál, hogy kinek felelsz meg?

Szerintem tényleg férfiasabb, ha szőrös a pasi lába, de ez az én véleményem, erre sem kell adni. Az a fontos, hogy Te mit akarsz.


Bár, ha tanácsot adhatok. A szőrtelenítő krémeket nem javaslom, mert nagyon durván vegyi anyagok, rövidtávon oké, hogy nem gond, de ki tudja évek múlva mik derülnek ki róla. A borotvát sem ajánlom, mert borotválás után amikor nő vissza a szőr nagyon szúr. Ha mindenképpen teljesen szőrtelen lábakat akarsz a gyantát vagy epilátort ajánlanám, ezektől idővel ritkul is a szőr, szóval lehet, hogy néhány év múlva már nem is akarnál szőrteleníteni, mert nem lenne már annyira sok a szőr.

Viszont én egyetértek azokkal a válaszolókkal, akik azt tanácsolják, hogy csak nyírd rövidre. Így valóban nem látszik, hogy mennyire szőrös a lábad, viszont nem is leszel teljesen csupasz. :)

17/L

2012. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát, köszi szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2012. aug. 26. 19:24
 10/14 anonim válasza:
100%

Ha érdekel első kézből tapasztalat: én borotválom, és még tetézem azzal is, hogy szokatlanul rövid, combközépig, vagy fölé érő rövidnadrágokat is hordok mellé. Nem nőit, hanem férfi rövidnadrágot vágattam rövidre szabónál. A netes hozzászólások alapján minden nap körbe kellene röhögjenek az utcán, ehhez képest soha, egyetlen rossz szót nem kaptam rá. A nagy többség szerintem észre sem veszi, bár fiúktól már kaptam el furcsa tekinteteket, lánytól eddig kb egyszer volt, hogy azt láttam az arcán, hogy nem hisz a szemének. Az összes többi visszajelzés pozitív volt.


Azt mondanám, hogy hajrá, a frissen borotvált lábat imádni fogod, de a visszanövő szőrt azt nagyon nem. Nekem annyival jobb, hogy tavaly ősztől idén tavaszig elektromos epilálást végeztettem rajta, térd alatt már vagy a 70% ki van irtva, így már nem annyira zavaró a szúrás. De egy ereje teljében lévő szőrzet, ha borotválás után elkezd nőni...

2012. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!