Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz, ha leborotvál...

Szerintetek gáz, ha leborotválom a lábszőrömet?

Figyelt kérdés
Srác vagyok, szóval azért kérdem. Az a gond, hogy irrdatlanul szőrös a lábam, annyira, hogy azt vettem észre, hogy sokszor ha rövidnadrágban vagyok az utcán akkor megvigyorognak. Mostanában azon vacilálok fogjam-e a borotvát és szabaduljak-e meg a bozontomtól, de akkor meg lehet az lenne, hogy én lennék a "csupasz k*csöggyerek"! Szerintetek nagyon "homo" benyomást keltenék?

2012. aug. 26. 15:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én epilálom, így nincs szúrás, ritkán kell csinálni, és sokáig sima. :)
2012. aug. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is iszonyatosan szőrös és én is borotválom,már jó ideje.Én sem kaptam még durva beszólásokat miatta,de azért már kérdeztek rá,hogy borotválom-e? Engem nem a más véleménye érdekel.nekem sokkal jobb így,és csak érdekességként mondom,hogy anyukámtól kaptam egy testszőrnyírót,hogy ne legyek olyan nagyon szőrös,és hamar le tudjak vele borotválkozni.
2012. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
31%

Figyeld ha valaki azon nevet h egy férfinek szőrös a lába az ássa el magát hisz ebben is férfia férfi.

Ha levágatod a lábszőrödet azt max akkor értem meg ha gyúrsz.

De ha nem is gyúrsz és levágatod akkor tuti a nép 90% homogyökérnek fog tekinteni.!

2012. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló,hidd el nem így van ez! Én borotválom és az emberek 90 százaléka észre sem veszi,vagy nem foglalkozik ezzel,mint ahogy én sem nézem a többi pasi lábát,úgy az enyémet sem nézegetik.Akik ismernek és tudják,hogy előtte milyen szőrös volt azoknak persze feltűnt és egy kérdés erejéig foglalkoztak vele,de ennyi,és ők úgyis tudják,hogy nem vagyok homár.
2012. aug. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!