Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni, ha kipattogok...

Mit lehet tenni, ha kipattogok a borotválkozástól?

Figyelt kérdés

Arcon

Most nullásgéppel toltam le, de így nem teljes a dolog, kicsi szőr marad ami nekem nem az igazi

Viszont borotvától kipattogok, hiába kenem be magam utána

f/20



2012. szept. 21. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd le a borotvát, kellően puhítsd meg a bőröd, légy óvatos és lassú! Utána is használj vmit!
2012. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól írta az előttem lévő. És ajánlanék hozzá egy nagyon jó arckrémet:

Garnier PureActive 24 órás hidratáló krém Pattanások ellen


[link]

Véletlenül jöttem rá erre, régen sokat szenvedtem, fájt a borotválkozástól az arcbőröm, égett, kipattogtam, minden bajom volt. Mindenféle szert kipróbáltam rá, de semmi nem használt.

Mióta felfedeztem, hogy ez milyen jó krém, nagyon nagy fokú bőrnyugtató hatása van, azóta megkönnyebbülés számomra a borotválkozás és nem szenvedek borotválkozás után 3-4 napig (egy héten egyszer borotválkozok)

2012. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!