Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék ha borotválkozás...

Mit tehetnék ha borotválkozás után nagyon durván kipattogok (bikinivonalon, lábon ahol csak borotválkozok)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem válaszolok de engem is nagyon érdekelnek a válaszok, mert ugyanez a gondom...
2012. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán valami fertőtlenítés jót tenne, mint pl. a fiúknál az arcszesz.
2012. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az arcszesztől csak jobban be fog gyulladni illetve múltkor a lábamon a kókuszos (kókuszolajat is tartalmazó) testápolótól is nagyon begyulladt :/
2012. jún. 9. 22:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a Neogranormon kenőcsöt? Ez elvileg nyugtatja és talán fertőtleníti is. Testápolót semmiképp ne kenj rá!
2012. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam első használatnál be is vált viszont az azt követőeknél hatástalan volt :(
2012. jún. 10. 08:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnos több tippem nincs, mert nekem ezek is segítettek. :( Beszélj kozmetikussal vagy bőrgyógyásszal, hátha tud valamit javasolni!
2012. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm nagyon :) mellesleg ma kipróbáltam h semmit nem teszek magammal miután borotválkoztam és nem pattogtam ki :) és még a bőröm is sima volt kész csoda remélem azért hnapra nem durran be a dolog :D
2012. jún. 10. 21:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, örülök! :) Amúgy nálam is van olyan néha, hogy még a forró víz vagy az erősebb törölközés miatt is kipattog... Testápoló és tusfürdő ilyenkor tilos szerintem, az csak irritálja.
2012. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
83%

Szia!

Fura.

Én évtizedek óta :-) borotvát használok /egyszer használatos gagyit és többször is használom, mert nem kell rajtam annyit dolgoznia :-)/ a lényeg, hogy nem jön ki ragya tőle.

Tehát én egyszer használatosat használok fűrdésnél és semmiféle segédanyagot nem használok /borotba hab stb. után ápolás stb/.

Azt azért észrevettem az évek során, hogy ha nem fűrdés alatt/után csinálom közvetlen /tiszta bőrön/, akkor néha begyulladnak a tüszők. Gondolok arra, hogy eszembe jut, hogy fűrdéskor elfelejtettem a hónom alját leborotválni, és nekiállok fűrdés nélkül akkor csíp/gyullad egy kicsit.

De biztos embere válogatja.

Valószínűleg nálam segít, hogy forró vízben csinálom. Bár nem tudom, nekem nem is olyan sűrű.

Ha már kicsit izzadt az ember, akkor tele van bacival a bőre felszíne meg egyáltalán, mintha az enyhe akár izzadtság nem lenne jóban a fém felületével a borotvának.

2012. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia. Nemtudom mennyire aktualis, de en valaszolnek. Nekem is mindig kipattog bikinivonalon, szemeremdombon. Neha labon is.

Mikor alol teljesen csupaszra borotvalom, az egesz voros foltos-pottyos lesz. Bikinivonal es minden. Ilyenkor varok 10 percet, lekenem Neogranormonnal, majd rahuzom a bugyit. 1-2 ora mulva az egesz voros felulet helyen 2-3 piros potty lesz ossz-vissz. En igy szoktam. Neha hintoporozom. Nalam ez bevalt.

2015. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!