Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sötétebb a hajad idősebbnek...

Ha sötétebb a hajad idősebbnek tűnsz?

Figyelt kérdés
Amikor még sötét barna volt a hajam mindenki máshogy kezelt felnőttként 20 éves lány vagyok:) most be festettem szőkére és olyan gyerekesen nézek ki..:D és sokan mondják is hogy gyerekes a szőke nekem.. és h a sötétebb haj komolyabb volt.. szerintetek igaz h minél sötétebb egy haj annál idősebbnek tűnsz?
2012. szept. 20. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, sötétebb hajszínnel komolyabbnak tűnsz. Egy ismerősöm mesélte (aki barna volt), hogy mióta szőke, úgy kezelik, mintha egy hülye pitsa lenne. Előtte teljesen normálisak voltak vele.
2012. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát....én 24 vagyok fekete hajjal és elkérik a személyim:D multkor fogadott hugom (17 éves) vele egykorú barátnői néztek nagyot, mikor az esküvömről lett szó...hogy én megyek férjhez????:O igen....hány éves vagy????? 24...mennyi???? max 19nek néztek...uh nálam ez sajnos nem áll:D
2012. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja. Engem borzasztóan öregít a sötét hajszín. Mindenki szerint. Unokatesómnak pedig a fekete áll jól, és egyáltalán nem öregíti.
2012. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor barna hajam volt, egyáltalán nem öregített. Most, hogy világos szőke, és rövid, idősebbnek nézek ki. Persze ehhez az is hozzátartozik, hogy most már sminkelek és stílusosabban is öltözködök.
2012. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!