Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran mosol hajat?...

Milyen gyakran mosol hajat? Hogy teszed ezt?

Figyelt kérdés
A 2. kérdés alatt azt értem, hogy miket használsz, pl teszel e fel pakolásokat, vagy csak simán sampon-balzsam és kész stb.
2012. szept. 20. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Leginkább 3 naponta szoktam. Babylove vagy Dulgon kids sampont használok, ezek nagyon gyengédek a hajhoz. Ezután Wella Repair balzsamot teszek rá. Később törölközőszáraz hajon pár csepp kókuszolajat eloszlatok. Mikor megszárad a hajam vagy teszek rá szérumot (Avonos/Gliss kur), vagy befújom kifésülő sprayjel (Pantene Aqua Light). A két mosás közötti 2 napon is napi 1x használok rá sprayt vagy szérumot. Vastagszálú, nagyon dús, göndör, combig érő hajam van, arra ez a rutin vált be legjobban.
2012. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4-5 naponta mosok hajat. Vörös hajam van, így próbálom óvni attól, hogy kifakuljon a színe: nem folyóvíz alatt mosom, és rövid ideig kerül csak víz alá (így kevesebb szín jön ki). Színvédő sampont, balzsamot használok. Nagyon szeretem a gliss kur hajpakolásait is. Hajolajat használok mosás után, így könnyebb kifésülnöm. Szintén gliss kurt.
2012. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5-6 naponta mosok.

Minden 2. hajmosás előtt olajos pakolás.

Mivel? Sima samponnal, szódabikarbónás víz-ecetes öblítés felváltva.

2012. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Göndör, dús, hátközépig érő hajam van. Alapból száraz, viszont nem rég találtam meg, mi a megfelelő ápolása :) 4-5 naponta mosok hajat, egy héten max. 2-szer. Mosás előtt kb. 10-20 percre bekenem a végét ricinusolajjal, illetve a hajtöveimet is, a maradékot eloszlatom a hajam teljes hosszán. Ezt kimosom Gliss Kur samponnal, majd utána a hozzátartozó balzsamot használok. (Most a piros van, mert festett a hajam.) Ezektől nagyon puha és rendezett lesz :)
2012. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1. válaszolót kérdezném: attól a pár csepp kókuszolajtól nem lesz zsíros, tincses a hajad? Én kókuszolajat eddig csak pakolásként mertem használni a hajvégeimre, de hajvégápolóként nem nagyon merem.
2012. szept. 22. 06:14
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nem, nekem nagyon jól működik. A pár csepp mennyiséget a nagyon dús, combig érő hajamra használom, szóval egy normál vastagságú és hosszú hajra szerintem egy kisebb körömhegynyi elég.

2012. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!