Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti szoktataok szemöldökót...

Ti szoktataok szemöldökót hajfestkkel festeni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem lesz bajod tőle? Én is szoktam csak most hallttam hogy nem szabqdna meg olvastam a leirasba
2012. szept. 19. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, és semmi bajom sincs tőle.
2012. szept. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, és megmondom őszintén, hogy egyszer megvettem kb 2000ft-ért!!!! a szemöldökre valót, amit ráadásul mindössze 2 színben árulnak, amit nem értem, hogy gondoltak, hogy mindenkinek jó. Hát a bőrömet is mindenhol befogta és szörnyű lett, kb utána fél órát sikáltam, mire elhalványodott annyira, hogy alapozóval el tudjam fedni és emberek közé mehessek!

Persze nem mind ilyen rossz, mert az, ami olyan, mint a hajfesték, hogy külön oxit kell hozzá keverni, csak tizedannyi mennyiség az jó volt, de az meg kb ugyanaz, mint a hajfesték, csak gyengébb oxidálóval és csak 10 percig kell rajtahagyni. Szóval ezért nem éri meg többezes forintért megvenni, amikor a professzionális hajfesték, amit használok kerül egy tubussal 2500ft-omba, ami a hosszú hajamra is kétszerre elég, ráadásul olyan oxidálót keverek hozzá, amilyet akarok például szemöldökre való erősségűt :) De ha simával csinálod, akkor is csak annyi a veszélye, hogyha túl sokat hagyod rajta, akkor nem marad szemöldököd, mert túl erős neki... Ennyi az összes veszélye.

2012. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindig olyan színűre, mint a hajam. Semmi bajom tőle, szerintem kb csak a biztonság kedvéért írják rá, hogy nem szabad, hogy nehogy belefolyasd a szemedbe, vagy valami, aztán ők legyenek a hibásak, amiért nem szóltak.
2012. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!