Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyire ciki lenne a szőke...

Ennyire ciki lenne a szőke szőr a karon?

Figyelt kérdés
Szőke a szőr a kezemen,szépen lebarnultam,így még inkább látszik.Tettek már többen megjegyzést, hogy miért nem gyantázom, mert senki sem hagyja rajta a szőrt, főleg ha ennyire látszik.De nekem jó így!
2009. júl. 31. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Dehogyis ciki!!! Szerintem épelméju no nem szorteleniti a karjat( de minden mast igen :))..éppen ma akadt a kezembe egy(francia) Elle magazin ( egy zsenialis fotosorozat kapcsan, ahol hires szinésznok és modellek allnak modellt smink nélkul), és egyetlen modellnél sem lattam hogy szortelen lett volna a karja...

Akik meg cikiznek emiatt, tojd le...majd ha jobban hasonlitanak Csubbakàra mint egy nore, akkor majd elhallgatnak..

2009. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
ugyan már!!!én rajta hagyom, nekem nem is szőke, de nem is fogom legyantázni, nekem is így jó!Ha Neked így jó, akkor ne foglalkozz mással!!!néha szerintem túlzásba viszik a gyantázást is, lassan már semmi természetes nem lesz a nőkön, és attól is kellemetlenül kell éreznünk magunkat, ha szőrös a kezünk...pff...Akik tettek megjegyzést azokkal ne foglalkozz szerintem!Ja és nem azért írom ezt mert egy beduin vagyok, és ellenzek minden modern dolgot,csak az már kicsit sok szerintem, ha a karon lévő szőr is gáz!!
2009. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ja és én is gyantázom magam a többi helyen:))

(előző)

2009. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az agyad is szőke, ha ilyeneken problémázol.
2009. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem problémázok ezen,de kíváncsi voltam,ki hogyan áll ehhez!
2009. júl. 31. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szőke a szőr a karomon és én sem gyantázom. viszont máshol szőrtelenítek, na de a karomon? felesleges...
2009. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én szedem, mert sötét, hosszű, sűrű. de ha szőke lenne tuti nem szedném. ne aggódj emiatt
2009. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
deehogy ciki... nekem is szőke és sok van rajta de nem szedem le mert ott minek?... már egy páran beis szóltak de leszarom őket:D... és máshelyen pedig énis szedem...
2009. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!