Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szőrtelenítsem magam...

Hogy szőrtelenítsem magam odalent? 16/L

Figyelt kérdés
A barátommal most kezd kialakulni köztünk a a szexüális életünk.Pár nap múlva megyünk nyaralni kettesbe,és hát az a problémám,hogy csupaszra szeretem magamnak borotválni,de emiatt nagyon kipattogzik,és szerintem ez nagyon undorito.Gyantát meg nem használhatok(szüleim megtiltották).Mit javasoltok mit csináljak?Lehet valahogy házikészitésű gyantát csinálni?
2009. júl. 31. 12:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2-3 napig sima? azt hogy csináltad? :D
2009. júl. 31. 13:06
 12/14 A kérdező kommentje:
és ha mégis vennék titokban gyantát attol nem pattogki?meddig marad sima?nagyon fáj? bocsi a sok kérdésért de tetszeni szeretnék a barátomnak
2009. júl. 31. 13:32
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
azt megengedik, hogy kettesben nyaraljatok, de a gyanta már tabu? xD már bocsi, de ez akkor is hülyeség így =)amúgy eléggé fájdalmas (de egy jó ideig sima elszel), én mikor először használtam, véraláfutásos lett a lábam =S szóval intimmel még inkább ne próbálkozz, ráadásul annál is várni kell hogy kinőjön a szőr stb..inkább maradj a borotvánál utána kend be vmi krémmel, tudom, hogy csak egy napig érsz vele vmit, de ha a barátod szeret nem fogja zavarni, amellett erősen kétlem, hogy ő is csupasz lenne..
2009. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13.05ös vagyok..

Nemtudom h miért de nekem téll az első második napon még sima a harmadikon látom h picit nől...

ált fürdés után csinálom mert akk még puha és gyenge a bőröm és először a növekedés irányával megegyezően húzom a borotvát utána pedig ellentétesen.Javasolom h ne tegyél rá semmilyen testápolót kézkrémet v tusfürdőt miközben csinálod csak úgy simán ahogy lefürödtél utána pedig esetleg szőrtelenítés utáni krémet de én azt sem szoktam...csak úgy simán..[:

2009. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!