Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szőrtelenítsem magam...

Hogy szőrtelenítsem magam odalent? 16/L

Figyelt kérdés
A barátommal most kezd kialakulni köztünk a a szexüális életünk.Pár nap múlva megyünk nyaralni kettesbe,és hát az a problémám,hogy csupaszra szeretem magamnak borotválni,de emiatt nagyon kipattogzik,és szerintem ez nagyon undorito.Gyantát meg nem használhatok(szüleim megtiltották).Mit javasoltok mit csináljak?Lehet valahogy házikészitésű gyantát csinálni?
2009. júl. 31. 12:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
vegyél gyantát titokban , vagy lépj inkább kozmatikushoz
2009. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
74%
Depilán szőrtelenítő krém. Van belőle intim részre kifejlesztett is, de engem a sima szenzitív sem mar.
2009. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
megtiltották a gyantát? milyen indokkal? a gyanta az nem tiltott drog:D nekem ez gyanús... na mindegy. én a helyedben akkor is vennék egy gyantát és megcsinálnám. de kozmetikushoz is elmehetsz és ő is megcsinálja pár száz forintért. a borotva azért sem praktikus mert egy nap múlva újra megjelennek úgyis a szőrök. a szőrtelenítő krémtől valamivel tovább leszel sima, van még epilátor de az nagyobb beruházás és nem is biztos hogy kibírod, mondjuk én azt használok és teljesen jó, tízezreket spórolok gyantázáson. hát nagyjából ezek vannak.
2009. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz be kozmetikushoz és majd ő legyantázza neked. Erről nem kell tudni a szüleidnek. Nem lesznek otthon a kukában használt gyantacsíkok stb.
2009. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ebben mi a gyanus? egyszerüen nem engedik hogy vegyek gyantát,nem tudom miért.titokban meg azért nehézkes megvenni mert mindig itthon van valaki és pénzt se kapok. :S

3nap mulva megyünk nyaralni.nagyon fontos lenne!! :S

2009. júl. 31. 13:00
 6/14 A kérdező kommentje:
jah és kozmetikus kilőve mert nem kapnék nem tudom hány ezret csakugy sajnos. :S
2009. júl. 31. 13:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ráfáztam az otthoni gyantával, gondolom ezért nem engedik ők sem. Ha nem veszel mellé vmi olajat, minden ragadni fog..


Őőő... Vegyél szőrtelenítőkrémet.

2009. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fazongyanta max ezer ft.
2009. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem kapsz pénzt, és csak borotvád van, akkor nem nagyon tudsz mit csinálni. Szerintem kérj pénzt a szüleidtől kozmetikusra, és mondd azt, hogy a lábadat akarod legyantáztatni. De ez csak egy ötlet.
2009. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én borotvával szoktam..olvastam külön teknikát h ne pattogj ki és nekem bevált...tény h hamar visszanől de nekem így is 2-3 napig sima vt..(:
2009. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!