Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudsz ajánlani megbítható...

Tudsz ajánlani megbítható hajfestéket? Ami ténylegesen olyan lesz mint amit ír?

Figyelt kérdés
Barna hajam színét szeretném visszakapni,vagy legalábbis olyan színt elérni ami nem lesz vörös. Most festettem,világosbarnára és az eredmény szörnyű.Kb gesztenyebarna lettem aminek ugye van vörös beütése. Világosbarna az eredeti és attól kicsivel sötétebb volt festetten(igaz ahogy kopott olyan semilyen vöröses barnás fakó lett,talán pont ezért lett megint vöröses?)Nem tudom milyet vegyek ami eltüntetné ezt az idegesítő vörösséget belőle.Fodrászhoz nem megyek,max vágatni,mert utóljára is tönkre tették a hajamat.
2012. szept. 16. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen hajfestéket használtál? egyébként valószínű, hogy jó lesz ez majd csak még párszor majd be kell festeni, hogy teljesen kimenjen a vörös belőle
2012. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
palette-különböző változataival próbálkoztam eddig,ugyanazzal a színnel persze,aztán mérgembe már gagyikat vettem,mondván,ugyis kikopik ha nem lesz olyan mint akartam,akkor meg minek vegyek drágát. De a tök világos lenövésem is vörös lett! De miért??? Már kiakaszt!Amivel most festettem az is 400 ft-os festék volt,és tök sötét lett.
2012. szept. 16. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát mindegyik olyan lesz, ha kiszőkített hajon alkalmazod. Igazából a hajfesték színét nagyban befolyásolja, hogy milyen színű hajra rakod rá... Ha vöröses a hajad, akkor nem azt kell nézni, hogy milyen szép csajt raktak a dobozra, hanem hamvas árnyalatú festéket keresni, ami ellensúlyozza a vörösséget. Nem tudom, milyen sötét a hajad, de 6.1-es, 5.1-es árnyalatú festéket. Ha drogériában nem találsz, akkor menj el fodrászkellékeshez, és mivel csak színirányt változtatsz 3%-os oxi elég hozzá.

A palettét meg felejtsd el, híresen rossz minőségűek a festékeik.

2012. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azt nézem milyen a csaj a dobozon,hanem a színt,és mivel egy festéktől lett ilyen hülye árnyalata nem tudom már mit válasszak. Rendes drogériás festékek közt meg én nem láttam még olyat ami nem szőke de hamvas. Max amit még egy fórumban olvastam a sötétszőke? Azt írták azt kell a ilyen hajra,de már félek,hogy milyen lenne. Különben ezt is próbáltam már,de az sem volt bizalomgerjesztő,vagy még kellett volna 1-2 festés neki? Csak az a baj,hogy ha szarul sikerül a szín szinte undorodom tőle,és mihamarabb át festem,még ha mások szerint jó is(de mondani bármit lehet,csak,h ne bántsunk meg valakit).
2012. szept. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!