Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úgy lehet szőkévé válni, ha...

Úgy lehet szőkévé válni, ha elkezdem melírozni a hajamat, és kb 3 hónaponta egyre több csíkot rakatok bele?

Figyelt kérdés

Én nem ilyen szőke akarok lenni:

[link]

Hanem ilyesmi:

[link]

[link]

és nem tudom hogy tudja így megcsinálni a fodrász, de hirtelen szőke sem akarok lenni hanem így úgy gondoltam, hogy lassanként egyre több csíkot rakatok bele. ezt egy facebook ismerősömnél láttam, mert vannak fönt képek róla hogy barna és csak pár szőke melír van benne, aztán egyre több, és a végeredmény olyan lett mint amit belinkeltem. ő is vajon így csinálta, vagy festette az egészet? így lehetne csinálni?



2012. szept. 15. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

én feketével,vagyis fodrász feketéből csinált így szőkére és én se vagyok csibeszőke.

Sapkás melírral csináltuk és fél év alatt,de szőke lettem és megmaradt a hajam épsége is.

2012. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de jó :) akkor mostmár tuti hogy így fogom csinálni. köszi :)
2012. szept. 16. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!