Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melírről szeretnék kérdezni:...

Melírről szeretnék kérdezni: Mennyibe kerül egy melírozás? És mennyire káros a hajnak? Hány éves kortól lehetne melírozni? (többi lent)

Figyelt kérdés

15 éves csaj vagyok sötét barna (szinte fekete) hajjal...

Szeretnék szőke melírt a hajamba...Nem sokat tudok róla de láttam egy képet és nagyon megtetszett...:D Sok infót kérek róla...előre is köszy ;)


2011. aug. 12. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sötét hajba szőke melír kicsit "c*gányos", és nem valami kifinomult, de nem megbántani akarlak, de ez volt az első gondolatom.

Persze ha neked tetszik, akkor csak nyugodtan :)

Nos, az ár függ a hajhossztól is, meg hogy mennyire elit helyen csináltatod. 2500-5000 ft-ig.

Én 15 éves koromban melíroztattam először, ugyanannyira káros, mint a hajfestés, mivel ezt is hajfestékkel csinálják. Mondjuk ha nem tetszik utána még visszatudod festeni sötétre, de akkor már az egész hajad kell, azt meg már nem lehet világosítani csak leszivatással, úgyhogy gondold meg. Egyébként válassz akkor valami hamvas szőkét, ne olyan gennysárgát, mert az csúnya nagyon :)

2011. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! az árak csillagosak, de vannak egész kedvezőek. én budapest külső részében hosszú hajat 4800 ft-ért melírozok-mosok-vágok-szárítok(nem reklám). de van ennél olcsóbb, és drágább is. tulajdonképpen a melír csak tincsek világosítása, hosszú hajat fóliával melírozunk. sokféle technika van, attól függően, hogy hogy szeretnéd a tincseid elrendezését, milyen vastagok legyenek, copfban hogy mutasson, stb :) ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.
2011. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

első: 5.000 ftig? hidd el van 15.000ért is :)))


egyébként nem mond rosszat az első, valóban fura hatást kelt a sötétben a nagyon világos, viszont kompenzálni lehet egy 3. színnel, mondjuk világosbarnával, így már sötétbarna-világosbarna-szőke kombináció a felállás, és merőben más hatást kelt :)

2011. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat...A legjobb választ a 3.-tól kaptam nagyon köszi :D
2011. aug. 12. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem 12 évesen volt melíroztatva a hajam,nekem is szőke melír volt bár nekem szőkésbarna a hajam

5000-ért megvettem a hajfestéket,nővérem meg befestette,ennyi :]

és amúgy nekem nem roncsolta meg a hajamat bár az azért is lehet mert nagyon hamar kikopott..bár az tény hogy nem is egészséges de közel sem roncsolja annyira mintha az egészet befestenéd

2011. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat...Bár én fodrásznál akarom csináltatni az is egy jó megoldás volt amit te csináltál ;)
2011. aug. 13. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!