Miért ilyen a hajam?

Figyelt kérdés
pillanatok alatt összeáll tincsekbe,bolyhosodik,pedig minden hajmosás után használok balzsamot+pakolást
2012. szept. 14. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Vasalod?


Ha nem, hajmosás előtt tegyél rá olívaolajat 2 órára!

2012. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell minden mosás után pakolás főleg nem balzsamozás után. Heti 1x pakolás (az is inkább olajos alapú, vagy tojássárgája), balzsam helyett meg használj almaecetes vizet (azt már nem kell kiöblíteni). Pikk-pakk rendbejön a hajad.
2012. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vasalom,azt kihagytam hogy a legvégén diófalevéllel szoktam átöblíteni..most akkor mi legyen?
2012. szept. 14. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer hajpakolást csinálsz NEM KELL balzsam! Attól amúgyis csak ilyen száraz, szállós hajad lesz. A diófalevél nagyon jó, de amíg ilyen rossz állapotban van a hajad addig használj almaecetes vizet mondom. Samponos (esetleg gyógynövény sampon) hajmosás után mikor lemostad a sampont simán leöblíted almaecetes vízzel vigyázva h ne kerüljön a szemedbe. Azt már még 1x nem kell átöblíteni vízzel. A hajpakolás meg legyen MAX heti 1 alkalom, mert ha túl sokat csinálod az is árt a hajnak. Valamelyik hajmosós napodon csináld meg hajmosás előtt a pakolást. Javaslom az olivaolaj és tojássárgája keveréket, nagyon szuperül rendbe kapja a hajat.
2012. szept. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kipróbáltam őket,szép tőle a hajam,de az állapota,állaga változatlan
2012. szept. 17. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!