Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vizelet a pattanásokra?

Vizelet a pattanásokra?

Figyelt kérdés
14 évesen 4 éve küzdök a pattanások ellen.Mindent kipróbáltam de most se lett jobb látvány a böröm.A dolog odáig fajult hogy nagymamám tanácsára kipróbálnám a saját vizeletemmel lemosni az arcom.De az a kérdés hogy valami értelme van-e ?

2012. szept. 13. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

XD

Menj ki a napra, ameddig még süt, az leszárítja a pattanásokat.

Ezeknek a kenj az arcodra minden sz..t dolgoknak semmi hatása nincs.

2012. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahham, de ha lenyeled hasznosabb:D Majd mondd el, hogy sikerült-e.
2012. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Hatása az lesz hogy büdös leszel és mindenki elkerül. A pisiben nagyon sok káros dolog van, a bőrre is inkább ártalmas.

14 évesen tök mindegy mit kensz magadra mert most vagy a pattanásos korban, semmi nem fogja elmulasztani teljesen, még jó pár évig. Vegyél gyógyszertári ecsetelőt... valamennyit segít.

2012. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
nagyon nagyon nagyon rossz ötletenek tartom, szerintem mégjobban begyulladt elfetőzödik tőle a bőröd, fordulj bőrgyógyászhoz inkább (bár nekem felirt egy 2 roh adt drága kenceficét és semmi :\ nekem nem olyan durva a helyzet)
2012. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább menj kozmetikushoz,kitisztítja neked.Tud ajánlani kozmetikumokat.
2012. szept. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy a pisi káros bármelyik orvos is elmondja nektek, azt is hogy miért, milyen baktériumokat tartalmaz, tessék elmenni és rákérdezni, ha idegeneknek nem hisztek... mondjuk ez érthető.

Nem tudom mennyire vagy pattanásos, de bőrgyógyászhoz nyugodtan elmehetsz.

2012. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az gáz ha már a vizeletben van baktérium.

" Tudományosan van bebizonyítva, hogy a vizelet 95 százalékban vizet tartalmaz, 2,5 százalékban különféle húgyanyagokat, és a maradék 2,5 százalékban ásványi anyagokat, sókat, hormonokat és enzimek keverékét. A mérgező anyagokat ugyanis még a máj távolította el, amikor a vér a májon keresztül áramlott át, de mérgek eltávoznak még a szervezetből a bőrön keresztül az izzadsággal, és a kilélegzéssel is.Bármennyire is undorítónak tartják az emberek saját vizeletük ivását – bár az orvostudomány már évezredek óta ismeri a vizeletnek gyógyító képességét –, mégis felmerül a kérdés, hogy van az, hogy a vizeletterápiát olyan kevés helyen alkalmazzák a gyógykezelésben? Lehet, hogy az ok az, hogy a vizelet olcsó szer, amit a szervezet önmaga állít elő, és a beteg nem költ drága pénzeket gyógyszerek vásárlására? A gyógyszeripar számára az ilyenfajta egészségügyi kezelés nem kifizetődő.


A vizeletterápia igen gyorsan megmutatja kedvező hatását a beteg életében. Háromhetes terápia után már eljön a várva várt siker és a visszaesés szinte teljesen kizárt. Ha még a beteg böjtöl is a kezelés alatt, az eredmény igen látványos lehet, és a beteg számára is előnyösebb. Böjtöléskor a vizelet íze ugyanis szinte teljesen semleges. Ha ennek ellenére a beteg továbbra is viszolyog a vizelet fogyasztásától, akkor igen eredményes lehet, ha a vizeletbe kis ujját belemártja és az orrba dugva felszippantja. Reggelenként háromszor-ötször kell megismételni ezt a terápiát."

nincs ezzel tapasztalatom még nem próbáltam de szerintem nem fogzz magadnak ártani esetleg megcsinálhatnál egy 3hetes kúrát ahoyg a szövegben van. csak tőled és az ízlésedtől függ hogy megcsinálod e

2012. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
most látom hogy az utolsó bekezdés már az ivókúrára vonatkozik azt ne is vedd figyelembe.
2012. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kend be szarral!
2015. aug. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!