Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vizeletet arcra és hajra?

Vizeletet arcra és hajra?

Figyelt kérdés

Hallottam egy olyat, hogy reggel a vizelet közepét felforralom (?) és azzal megmosom az arcom és a hajam, akkor nem lessz tele pattanással és nem lessz olyan hamar zsíros a hajam...

valaki tud erről mondani valamit?

Kb mennyi ideig kell használni?

Hogy kell használni?

Egyeltalán tényleg működik?


****NEM kérek olyan kommenteket, hoy fúj pisi, vagy mekkora hülye vagy!!!****



2012. aug. 16. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez igy van, de talan elobb tanulmanyoznod kellene arrol, hogyan is mukodik ez valojaban. En hallottam, talan konyv is jelent meg errol, mint gyogymod!
2012. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem a vizelet savassága az ami talán javít a bőr állapotán. Én is hallottam már erről., én kipróbáltam úgy hogy a lábamon lévő ekcéma foltokra tettem vattával, mert ezt javasolták de nem nagyon láttam változást. nem értem a vizeletet minek felforralni elég undorító így . amúgy van olyan is aki megissza az első reggeli vizeletét(vizeletterápia) mert minden bajra jó

" Pedig a világon milliók esküsznek rá, hogy gyógyítható így az asztma, influenza, foggyulladás, ödéma, epilepszia, bőrporblémák, gyomor- és bélpanaszok, emésztési rendellenességek, de a rák kezelésében és gyógyításában is kitűnő eredménnyel működik. Kúraszerűen alkalmazve egészségmegőrző, vitalizáló, fiatalító - vallják fogyasztói." na köszönöm szépen azért vannak határok. szerintem ha angyon ki akarod próbálni akkor cska simán pisilj bele egy műanyag pohárba (középsugarasan ) majd mártsd bele egy vattát és azt tedd az arcra. AZért hajra én nem tenném, eléggé büdössé tehet, azért arcról könnyebb lemosni. És szerintem egyszeri használat nem elegendő.taláne gy hétig

"Saját vizeletünk kiváló bőrápoló, hidratáló és a legjobb masszásolaj, fülbe csöpögtetve gyulladáscsökkebntő hatású. Sebgyógyításra az állott vizelet a legalkalmasabb. Néhány cég belecsempészi a vizeletet kenőcseibe is: ha az összetevők között az urea szó szerepel, akkor megtaláltuk"

2012. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a vizelet hatását a régi öregektől halottam, így, sebre lepisilni, pattanásra, bőrbajra, ezekre jó, de vigyázat belsőleg mert mérget is tartalmazhat! (puffadást okozhat, vesére, májra nem jó) Hajra majd az első hó fölolvasztva azzal megmosva jó!
2012. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát jó illata az biztos nem lesz!
2015. aug. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kisnyuszi, 3 éves posztra baromságokat kommentelsz? minek?

Egyébként anno kipróbáltam és nem ér semmit!


szóval ha bárki is gondolkodna ezen, ez egy baromság!

2015. aug. 19. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Xd szeretek régi posztokra írogatni :D nosztalgikusak
2017. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!