Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azthiszem besokalltam?!

Azthiszem besokalltam?!

Figyelt kérdés

Elegem van magamból. 16 vagyok, fiú. Annyira sok mitesszer van az arcomon, hogy már nem is tudom mit csináljak, ha kinyomom begyullad. Az összeset meg nem is tudom kinyomni, mert annyi van. Megállni meg nem tudom, hogy ne nyomkodjam.. A másik meg az, hogy hiába állítom le magam pár napra úgyis begyulladnak. Arra gondoltam, hogy kipróbálom ezt:


[link]


A másik dolog meg a hátam. Ott is begyullad magától és annyi mitesszer van, hogy hihetetlen. Pedig nem zsíros a bőröm és rendesen tisztálkodom is. Ezt most muszáj volt kiadnom magamból.


A clean&clear termék beválhat?


2012. szept. 13. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nem vált be sem clean&clear sem a garnier semmi ilyen...próbáltad már hogy párologtatsz kamillát és felé teszed az arcod hogy megpuholjon a bőr és úgy kinyomkodni??
2012. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén: semmi ilyet ne használj, menj el kozmetikushoz egy arckezelésre (a hátadat is kitisztítja) és meglátod, jobb lesz. Ráadásul, ha folyamatosan jársz, szép lesz, tud olyan terméket adni (pl. szappan, krém), ami rendebe rakja. De, ha nagyon durva az arcod, akkor pedig bőrgyógyászhoz kellene menned, ő ad gyógyszert, ami leviszi őket. De NE!!! nyomkodd, mert meg fog maradni a helye, amit egy életen át viselsz, no meg még több lesz!
2012. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

megfogadom a tanácsokat:)


annyira nem durva szóval nem piros pattanások borítják (persze van abból is) inkább tele van miteszerrel ami rohadtul látszik..


a kozmetikussal már anya is nyaggat lehet, hogy elmegyek vmikor

2012. szept. 13. 17:04
 4/7 szBianka ***** válasza:
menj bőrgyógyászhoz mert lehet Aknés a bőröd és azt nem szabad nyomni arra vmi krémet irnak majd. nézegess képeket a neten az aknés bőrröl hátha felismered hogy neked is az van.
2012. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


szBianka lehet ismerlek, a neved alapján gondolom..:)

2012. szept. 13. 22:26
 7/7 szBianka ***** válasza:
hol laksz??
2012. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!