Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfestékes flakonokon...

A hajfestékes flakonokon mindig nők vannak? Férfiak nem vesznek ilyet?

Figyelt kérdés
na, csak elgondolkodtam, hogy manapság nem olyan ritka, hogy fiúk is befestik a hajukat, és nem csak színezővel. Sokszor fodrász csinálja. De a boltban nekik ilyesmit nem is árulnak? Minden boltin női modell van. Amúgy Amerikában pl. a férfiak is festhetik, nem gyakori, de előfordul, és nem olyan fura mint nálunk. és azért a hajfesték is sokszor külföldről, pl. onnan jön.
2012. szept. 13. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Amerika mindig is modernebb és befogadóbb lesz, mint Magyarország. Ezzel nem szidom kis hazánkat, de egyértelmű! És én speciel már láttam férfi hajfestéket, egy pali feje volt rajta és én meg lekaptam magamnak, mert azt hittem női, mivel az a megszokott. És itthon vettem észre, hogy férfi festék. De nem problémáztam, befestettem, hiszen ugyanaz a festék volt, csak nem női arccal. Szóval természetesen van férfi hajfesték nálunk is, csak ritkább.
2012. szept. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Íme: [link]
2012. szept. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó, köszi, sose láttam még ilyet. és ebben ugyanaz a festék van? Mármint van a képen kívül egyéb különbség?
2012. szept. 13. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Lehet, hogy kisebb adag van benne, mert ugye a nők haja általában hosszabb és több, mint a férfiaké.
2012. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg még az lehet a különbség, hogy nincs annyi színárnyalat benne, mert a férfiak inkább a természetes, nem feltűnő árnyalatokat szeretik. Tuti nem akarnak vadszilva vagy lángvörös tincseket festeni :)
2012. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig a vadszilva menő lenne. :) Na jó, viccet félretéve, értem, köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 14. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!