Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S.! Szőkítés után vörös...

S. O. S.! Szőkítés után vörös lett a hajam milyen hajfesték fogja be?

Figyelt kérdés
Fekete hajam volt, 2x lett leszivatva, most a töve szőke kb. 2 cm a többi sárga lett. :( Milyen festék fogja be hogy ne legyen sárga? A világosbarna hajfesték befogja?

2012. szept. 12. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Bármi befogja ami sötétebb mint most a hajad.
2012. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :)
2012. szept. 12. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:

én is itt rontottam el,hogy átfestettem :) vegyél a dm-ben Swiss-o par hamvasító sampont.850 ft.

kend a hajadra, habosítsd fel, hagyd rajta 10 percig,most le aztán ugyan ez még egyszer :) csak vigyázz vele, pár alkalom után kicsit szürkés lesz a hajad, de kövi mosásnál kijön:)

Mivel lettél szőkítve? :)

[link] pont ilyet keress. az én hajam a tőfestés után is sárga lett, ezzel pedig hamvas skandináv szőke hajam van, pont olyan,mint a festék dobozán :)

2012. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszolótól kérdezném, hogy ez a sampon jobb mint a Schauma sampon? Az a kék dobozosra gondolok biztos tudod. Én azt szoktam használi az is szépen kiviszi a sárga beütést, de ha ez a sampon még "erősebb" akkor kipróbálnám.
2012. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most hirtelen meg nem mondom neked a szőkítőpor nevét :-) először a férjem hozott magyarból, de az kevés lett....aztán vettem itt kint ausztriába szőkítőport oxival. A baj csak az hogy most halvány narancssárga a hajam és nagyon idegesít. :-( ezért kérdeztem hogy a barna festék befogja e hogy ne legyen sárga.
2012. szept. 12. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:

A Schaumát még nem próbáltam, de ez 100%-ig jó. Olyan sárga voltam,mint egy csibe ,most pedig gyönyörű skandinávszőke a hajam :)


kérdező, azt hittem konkrét dobozos szőkítővel próbálkoztál :) (ott rontottam el, a két syoss szőkítővel :/) a hejedben én nem festeném vissza, hanem fojtatnám a szőkítést. Nagyon necces volt,mikor visszafestés után a tőfestésem :S

2012. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor most ne is fessem semmilyen színre hanem próbáljam meg ezt a sampont? Ez tutira lehozza a sárga színt? A Schaumának mi a neve?
2012. szept. 12. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:
egy próbát megér :) tényleg olyan volt a hajam, mint valami rossz barbibaba utánzatnak. olajsárga, és most tényleg szép :
2012. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha fodrászhoz mész olcsóbban megúszod a bulit. Most össze-vissza megvehetsz minden kakit több ezerért, hogy legyen egy tűrhető végeredményed. Szeresd jobban annál a hajad, hogy nulla tudás nélkül neki ugrasz a legdrasztikusabb anyaggal és elcseszerinted jóóó hosszú időre! Ilyet tényleg csak az csinál, akinek semmi fogalma sincsen arról, hogy milyen negatív eredménnyel jár ez a blancholás. Tudom, hogy ezzel rajtad nem segítettem, de hátha van olyan, aki hasonlón gondolkozott és most inkább elveti az ötletet és betér egy szalonba profira bízva a munkát!!(a szőkített alap nyers, mint az üres vászon minden esetben be kell festeni)
2012. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!