Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tapasztaltatok a ricinus...

Mit tapasztaltatok a ricinus olaj használata után?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen halottam ,hogy szebbé puhábbá varázsolja már egy használat után is a hajat, sőt azt is halottam,hogy gyorsabban nő! Ki mit mond? igaz ez ? Nekem alapjába véve vállig érő hullámos hajam van nincs festve, de kb.2-3 naponta kivasalom ..szerintetek az olaj helyre állítja a hajvasaló által okozott károkat? esetleg van még valaki aki használja az olajat és vasalja is a haját? Mit tapasztaltok vasalás után szebb/ egyenesebb lett a hajatok ??

köszönöm szépen előre is !!!:)

Üdv: 16 éves lány.



2012. szept. 12. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2hete használoom eddig kétszer kentem a hajmara,legelsőnek szinte semmit se változott, de nem adtam fel:D mst h másdojára is lekezeltem vele a hajamat vasalás után egenes marad egész nap a hajam:)) modnjuk én (mindennap szoktam)mintha puhább lett volna s hajam is. Láttam egy videot ahol a csaj mondt h neki látványosan sokat nőtt tőle a haja, én még nem tapasztaltam mert ugye még csak 2hete használom.
2012. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
*(mármint minden nap vasalni szoktam)xd
2012. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
és te mennyiért veszed? és ,hogy használod?
2012. szept. 12. 19:25
 4/20 anonim ***** válasza:
Mindennap vasalom a hajam, és tényleg egyenesebb marad tőle, én is ezt vettem észre, mint az előző válaszoló. Nekem sokkal puhább lett a hajam tőle, és fényesebb. Még én is csak két hete használom, a növekedésről még én sem tudok beszámolni.Egy héten kb 2x teszem fel pakolás formájában, 2-3 órát hagyom állni a hajamon, folpack+ törölköző kombinációjában.Én 400 forintért vettem a gyógyszertárba, kb. 2 decit. de csak egy másfél evőkanálnyi kell belőle, ezt keverem egy tojássárgájával, hogy könnyebb legyen lemosni.
2012. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. szept. 12. 20:15
 6/20 anonim ***** válasza:

A mellem fölé ért a hajam amikor elkezdtem használni. kb 4 hónapig használtam,akkor már bőven a mellem aljáig ért,most 1 év elteltével jóval a mellem alá nőtt a hajam. Hozzáteszem,hogy nagyon vékony szálú hajam van,és SOHA nem volt még ilyen hosszú,ha 3-4 évig nem vágattam akkor is csak a mellem közepéig tudott megnőni. Én olivával és mézzel használtam,nem tudom melyik hozzávalónak köszönhetem,de nagyon megerősödtek a hajhagymáim tőle,nem gondoltam h valaha is lesz ilyen hosszú a hajam.

Nővérem is vasalta a haját,nagyon csúnyán eltöredezett neki,ő is használta az én ajánlásomra néhány hónapig a ,,keveréket",szinte teljesen helyre hozta a haját,gyönyörű szép fényes lett,sokkal sűrűbb is(nekem is). Én csak jót tudok mondani róla.

Észrevételem szerint a szőkéknek nem hat annyira,általában a barna hajkoronával tud csak csodát tenni. Anyukám szőke hajú,ő is használta,de neki nem volt látható nyoma.Puhább volt tőle a haja,szebb tartása volt,ennyi.


És ajánlani tudom még a saját kifejlesztett ,,kotyvalékom" , 2-3 hete használom,és csuda jó^^ : 1 tojássárgája,2 ek méz,2 ek oliva olaj, 1-2 teáskanál bánfi hajszesz a növekedésért(vagy helyette 1 ek ricinus). Gyönyörű tőle a hajam. Az arányok nem pontosak,annyit csinálj,amennyi elég a hajadra.

2012. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
1.vagyok 200ft ért vettem 30ml ,ami nekem kétszer volt elég gyógyszertárba vettem, felmelegitem egy pohárba az olajat és öntök hozzá étoljat amitöl higabb lesz ,és könnyebb felvinni
2012. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Fél évet adtam neki a csodára várva, a hajam előtte is 2 cm-t nőtt havonta meg használat során is... semmi változás. Puhább sem lett a hajam tőle, azt hiszem semmit nem ér.
2012. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8.<--lehet sz.arul használod ,
2012. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hajhullásban nálam nem segített, ugyanannyi hajam hullott ki tőle, mint általában :D
2012. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!