Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Világéletembe hosszú hajam volt. Utáltam fodrászhoz járni, mert hiába mondtam neki, hogy „csak egy kicsit a végéből, ne sokat, de tényleg” egyik se hallgatott rám és mind levágott ilyen 8-10 centit.

Volt egy nagyon rossz élményem, amikor úgy döntöttem, hogy jó ennyi elég volt én többet fodrászhoz nem megyek. Így itthon festegettem a hajamat és nem jártam el vágatni, ami egy nagyon rossz hiba volt. Ugyanis szőke a hajam és sajnos vasalom is. Vasalás nélkül úgy nézek ki mint egy oroszlán vagy mint aki most jött ki a bokorból. Megpróbáltam nem vasalni, de ha úgy megláttak az ismerőseim, barátaim kiröhögtek, hogy „na, mi van, reggel nem sikerült fésülködöd, meg Hát te hogy nézel ki úristen?” Egyszerűen rossz a közérzetem, ha nincs kivasalva és csúnyának érzem magam. A végeredmény az lett, hogy a hajam tönkrement, eltört nagyon száraz már a póthajon is gondolkodtam, természetesen Európain de nem tudom, mit szólna a rendes hajam, ha felrakatnám. Még jobban megviselné a póthaj és kihullana, vagy még jobban eltörne? Kérlek, segítsetek vagy adjatok valami tanácsot mit csináljak szerencsétlen hajammal..



2012. szept. 12. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, a póthaj is megviseli.

Itt olvashatsz egy történetet a hőillesztéses megoldásról:

[link]


Egyébként néhanapján mindenképp vágass. Mondd meg a fodrásznak, hogy ha túl sokat vág, akkor nem fizetsz vagy valami.

És nagyon fontos, hogy ápold heti 1x olajos pakolásokkal.

Vasaláskor meg használj vmilyen hővédőt és hajvégápolót. Nekem szilikonos hajvégápoló van a Tab-tól.

[link]

2012. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2012. szept. 12. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Én póthajat nem tetetnék, mert jó pár ismerősömek van, valakinek ki is hullott a sajátjával együtt, valakinek meg besebesedett alatta a fejbőre. Pedig nem "olcsó" hajat vettek és csináltattak. Szedjél Revalidot vagy HairClinic kapszulát. A HairClinic jobb szerintem, de ha nem akarsz ennyi pénzt rászánni, akkor vegyél Sörélesztő tablettát,mindenhol lehet kapni. Én azt szedtem, csak én a hajamat növesztettem. Hát nem tudom milyen hajvasaló nélkül lenni, mert nekem természetes göndör hajam van és nem vasalom. Ha van némi hullám a hajadban és azért nézel ki úgy mint egy oroszlán, akkor mondj le a hajvasalóról és használj valamilyen göndörítő habot miután mosod, lehet neked nem tetszik a hullámos haj, de még mindig jobb, mint a semmilyen. Én még a hajvéget hajmosás után olivaolajjal szoktam bekenni, az is segít, hogy ne törjön.

Ha meg semmi nem használ, akkor vágasd le a hajad egyszer rövidebbre és hagyd hogy egészségesen visszanőjön.


23/L

2012. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!