Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Fültágítót szeretnék....

SOS! Fültágítót szeretnék. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Nos, sziasztok. Belevágnék a fültágításba mindkét fülembe, de a szüleim nem hiszem hogy egyből megengednék.. :S Ha T. Millst vágjátok, annál pár milivel kisebbet szeretnék, itthon magamnak tágítanám... apámnak régebben volt fülbevalója, a nővéremnek már 4 is van. Szerintetek hogy vegyem rá őket hogy megengedjék? És mivel tágítsam a legelejétől(a tűméretűtől kezdve) kb. 30mm/3 centiig?

2012. szept. 10. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Tök jó, akkor majd téged is kikötlek egy damillal a metró kapaszkodójához!
2012. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te tedd, csak egy jótanács. Kifejezetten ronda a fültágító, és felnőtt korodban sok bajod lesz majd belőle.
2012. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne damillal ..lánccal és lakattal :D .. sztem ne kezdj bele undorító ..
2012. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyáltalán? :S Bírom mikor 15-16 évesnek lóg a fülében a fültágító, na ezek aztán 100 hogy pár év múlva bánni fogják és összevarrás mellett döntenek, fogalmuk sincs mennyit változik az ember ebben az időszakban.. Nem kioktatni akarlak de ha a szüleidtől kell engedélyt kérned akkor te is ez a kategória lehetsz. Szerintem aludj még rá!
2012. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Höhö:) Sajnállak titeket, akik csak azért jönnek hogy itt ocsmároljanak. NEM, nagyon nem a divat miatt kellene, az nem érdekel, persze így neten keresztül nem hiszitek. Az utolsó legalább normálisan elmondta, de neki üzenem hogy nem nagyon fogom megunni. Persze, most így előtte mindenhez máshogy állok, de nem a divat meg a """menőség""" miatt szeretném.
2012. szept. 10. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Höhö :) Majd magadat sajnáld, ha a lógó füled miatt nem vesznek fel sehova dolgozni, ezt nem tudod eltakarni, mint a tetoválást. Én biztos nem foglak sajnálni, csak gondoltam szólok előre.
2012. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ocsmárol :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

a szó, amit kerestél, ócsárol

2012. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lakat? Hmmm, nem is, inkább egy 13-as kulcsot viszek, és egyenesen a kapaszkodórúdra húzzuk, mint a zuhanyfüggönyt :P Az új metró szexoszlopa sem egy utolsó hely :P
2012. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!