Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Nos! Először szeretném a ricinusolajat használni a hajamra, mivel elégé hullik, meg gyenge is. Hogy kezdjem el? Mert olyat olvastam, hogy előtte az olajat fel kell egy kicsit melegíteni. Naturba lehet használni? Meddig kell rajtahagyni? Egyébként majdnem derékig érő szőkére melírozott hajam van.
2012. júl. 10. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Melegíteni azért kell h folyósabb legyen, állítólag vkinél enyhe hajhullást okozott már az első használatnál, nálam nem. Nem egészen egy órán át hagytam a vizes hajon hígítatlanul, aztán még ennyi ideig sok olívaolajat is tettem rá. Ártani nem árt, csak alaposan le kel mosni, nekem talán még egészségesebb kinézetű is lett tőle a hajam, bár ez azért szubjektív vélemény.
2012. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!