Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti mely testrészeiteke...

Lányok! Ti mely testrészeiteket szőrtelenítitek?

Figyelt kérdés

Szerintem én túl sokat borotválkozok... :/


-Alkarom (Egy héten kb. 2x)

-Lábam/combom (lábam minden másnap, combomon hetente)

-lábbujjaim/ujjaim (a tetején mindig szokott szőr lenni, remélem érthető, hogy hol. Ezt is hetente...)

-Hónaljamon (minden nap)

-Intim zóna (Ezt csak hetente, mivel úgysem látja senki) :'D


És szerintem ez nem normális. Akiket ismerek, azok csak a lábukat, a hónaljukat és az intim zónájukat szőrtelenítik.

Alkarom zavar a leginkább. 3-4 nap után már "borostás", és nagyon zavar. Amúgy is elég sötét szőr volt ott. Nekem valahogy undorító, amikor szőrös valakinek a keze. De sok borotválástól most még rosszabb lett, szóval ha nem borotválnám le, akkor nagyon gáz lenne.


Ti hol borotváljátok magatokat lányok?

Ha vennék egy epilátort, azzal könnyebb lenne, és legalább csökkentené a szőrtelenítés gyakoriságát?

És nem túl fájdalmas? Vagy gyanta? Vagy szőrtelenítő krém?


Előre is köszönöm a válaszotokat, és a segítséget is! :) 14/l



#borotva #szőrtelenítés #gyanta #epilátor #testrész #testrészeken #borotválkoztok
2012. szept. 9. 21:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm megint a normális válaszokat! :)


22:19

Szóval szerinted az úgy tök normális, ha meglátsz egy tinilányt a strandon, és kilóg a szőr a bugyijából? Egyik lány osztálytársamnak olyan, és iszonyat undorító. Mi az, hogy divat? Szerintem a szőrtelenítés nem divat kérdése. A nagy szőr egyébként is zavaró, viszket, stb...

2012. szept. 10. 15:02
 12/17 anonim ***** válasza:

Alkar - nem csinálom, igaz, nekem van rajta a szőr, de kreol bőröm van, így nem látszik annyira. Különben sem zavar.


Lábam - gyantáztatom, és a fájdalom ellenére sokkal tartósabb. Két hétig ki tudok úgy menni az utcára, hogy nem látszik semmi. Ezt egy hónapban egyszer/kétszer csináltatom.


Lábujj - régebben elkövettem azt a hibát,hogy leepiláltam a nagylábujjamról a szőrt. Szörnyen megbántam, és azóta,ha nő, csipesszel kiszedegetem.


Hónalj - kb. egy héten kétszer borotválom. Szerintem a hónalj nem annyirafontos, max. ha stranra mész, vagy iskolában tesire. Én pl azért csinálom, mert balettre járok, és ott ilyen kis topdresszben táncolunk, és hát... érted. :D Szóval ezt kétszer.


Intim zóna - ezt borotválom, régebben pedig szőrtelenítőkrémeztem, de az nem ért semmit. Ezt csak nyáron csinálom, mikor megyünk fürdőbe, meg max. egy hónapban egyszer, mert amint már mondtam, balettozom.


Én mindenéppen ajánlom figyelmedbe a gyantát! Nekem nem fájt annyira, igaz, hogy drágább, de megspórolsz egy csomó időt. Idővel ritkulni fog a szőröd, mivel a borovával csak megerősítetted. Hónalj szerintem maradhat, de ha zavar, akkor is a gyantát ajánlom.

2012. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

-Hónalj 3 naponta borotvával.

-Intim zóna 4-5 naponta

-lában gyantázom (hengeres meleg cukorgyanta)

A karom nem szoktam, az ujjaimon meg nincs mit. kb.

És aki azt írja h 14. évesen korai, annak elmondanám hogy nagyon nem!

2012. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
A válaszokból úgy látom, hogy én szerencsés típus vagyok.... Alkaromon alig látszik pihe, lábujj szőrtelen, combom alig-alig pihés... azért hónalj, lábszár, intim borotva nálam is kell, 2 naponta teljes generál...
2012. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi!! :)


Egyébként azoknak akik itt beszélik, hogy "Korai, jajj, minek azt? Blablabla..." Annak bemutatom, hogy milyen is egy átlagos 14 éves lány. Ti el tudnátok képzelni egy ilyen lányt hónaljszőrrel? Mert jó, 11 évesen még tényleg nem muszáj, de én már akkor is leszedtem, mert zavart, és mert igénytelen hatát kelt. Szinte minden nap látják mivel rengetegszer hordok ujjatlan pólót, illetve majdnem minden nap van tesim. Ha az osztály meglátna valakit hónaljszőrösen, azt alaposan kiröhögnék, s egy életre nevetség tárgya lenne. De nem csodálom, annyira undorító...

Szóval átlagos 14 éves lányok:

[link]

Én nem vagyok rajta, de ismerőseim, és mind 14 évesek! ;) (Sőt a 3. lány még csak 13)

Szerintem ilyenkor egy lány azért már kezd nőiesedni, nem kell kisgyerekként kezelni őket. Jó, hogy nem mondjátok, hogy "A strandra nem is muszáj ilyen kislánynak bikini felsőt vennie..." Mert akár milyen hihetetlen egyszer mondta nekem ezt egy ilyen tipikus okoskodó nő, aki örül, hogy ő már érett, s ezért lehordja az éppen serdülő lányokat. Tehát: Hagyjatok ezzel a "fölösleges borotválkozni" dologgal, mert én igényes és ápolt vagyok.


Akik meg normális választ adtak, azoknak köszönöm szépen megint! :D

2012. szept. 12. 18:07
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
14évesen korai? Szerintem akkor kell amikor már zavaró.Én 11 éves vagyok és már fél éve rendszeresen szőrtelenítek,de nyárra már 9 évesen is leborotváltam a lábam és a karom,mondjuk én tényleg szőrösebb vagyok az átlagnál.
2012. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
65%
15 éves vagyok, lány, de érdekes módon nem röhögnek ki nálunk senkit, ha néha van a lábán egy-két alig észrevehető szőrszál. Ha meg valaki ilyenért kiröhögne, pont nem érdekel.:D Emberek vagyunk.. És az intim területet meg ne borotváld olyan túl gyakran, amíg nem érzed szükségszerűnek. Inkább várj vele komolyabb párkapcsolatig, mert ott lenn különösen érzékeny a bőrünk, és nem lehet túl kellemes elvágni.
2012. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!