Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti mely testrészeiteke...

Lányok! Ti mely testrészeiteket szőrtelenítitek?

Figyelt kérdés

Szerintem én túl sokat borotválkozok... :/


-Alkarom (Egy héten kb. 2x)

-Lábam/combom (lábam minden másnap, combomon hetente)

-lábbujjaim/ujjaim (a tetején mindig szokott szőr lenni, remélem érthető, hogy hol. Ezt is hetente...)

-Hónaljamon (minden nap)

-Intim zóna (Ezt csak hetente, mivel úgysem látja senki) :'D


És szerintem ez nem normális. Akiket ismerek, azok csak a lábukat, a hónaljukat és az intim zónájukat szőrtelenítik.

Alkarom zavar a leginkább. 3-4 nap után már "borostás", és nagyon zavar. Amúgy is elég sötét szőr volt ott. Nekem valahogy undorító, amikor szőrös valakinek a keze. De sok borotválástól most még rosszabb lett, szóval ha nem borotválnám le, akkor nagyon gáz lenne.


Ti hol borotváljátok magatokat lányok?

Ha vennék egy epilátort, azzal könnyebb lenne, és legalább csökkentené a szőrtelenítés gyakoriságát?

És nem túl fájdalmas? Vagy gyanta? Vagy szőrtelenítő krém?


Előre is köszönöm a válaszotokat, és a segítséget is! :) 14/l



#borotva #szőrtelenítés #gyanta #epilátor #testrész #testrészeken #borotválkoztok
2012. szept. 9. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
14 évesen mi a búbánatos bánatért kell borotválkozni egyáltalán?
2012. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

én az alkaromat2 hetente 1x

lábszáram 2-3naponta

combom heti 1x

hónaljamat minden reggel

intim zóna 3 naponta (nekem látni szokta a barátom)

az ujjam és a lábujjam is szőrős,de én azt csipesszel szedem ki ahogy a szemöldökömet is csipesszel szedem ki,szemöldök között is

nálam a borotva és a csipesz a leghatásosabb,az epilátor és gyanta nekem szörnyen fáj,a krém pedig hatástalan

2012. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Az előttem szólónak igaza van..

A lábujjak/ujjak, jézusom... És az alkar.. Istenem, hagyjuk már, nincs azzal gond! De ha ennyire zavar Téged, akkor mondjuk gyantával,mert akkor nem lesz borostás.. Szerintem szedd le egyszer azzal, aztán hagy a francba.. Ha lesz barátod, kérdezd meg tőle, hogy zavarja-e, és akkor meglátod, hogy mit csinálj..

Istenem, mi lett itt..?

Ja, amúgy bocsi, fiú vagyok, de muszáj volt erre válaszolnom..

2012. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

-Az alkarom havonta vagy két havonta egyszer, nekem nem igen látszik.

-A lábszáram 2-3 naponta, a combom évente egyszer mert lassan nő amúgy is és nem akarom, hogy a barátom mikor megsimogat tiszta borosta legyek ez meg még egészséges, télen meg nem zavar a pihe senkit.

-Hónaljam 2 naponta.

-A nagylábujjamon is havonta egyszer elég kb.

-Intim zóna meg 2-3 naponta, amíg vissza nem nő annyira, hogy lehessen megint. (nekem is barátom van)

2012. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát borotvával csak a hónaljam.

Lábam, karom epilátorral, bajuszom gyantával.

Intim részen csak a bikinivonalat szedem le (gyantával, epilátorral vagy csipesszel), a többit csak rövidre vágom. A partneremnek megfelel így.


Szerintem ha vkinek normál mennyiségű, pihés szőr van a karján, akkor totál felesleges ezzel szenvedni.

Én azért szedem le, mert hormonprobléma miatt elég sötét szőrzetem van a karomon is. Na meg fehér a bőröm, így meg aztán főleg rikít.

De ha olyan lenne, mint a legtöbb lánynak, nem szórakoznék vele....


A borotvát meg felejtsd el, attól csak erősebb lesz.

2012. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Alkarom,kézfej,ujjak,teljes láb,lábfej,lábujjak,minden másnap,max 3.nap.Hónalj minden nap,intim rész+has heti 1X borotválom.
2012. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kivéve az elsőnek, és a harmadiknak... :)

Már miért ne borotválkoznék? Szerintem undorító, amikor egy lánynak már göndör a szőr a lábán, mert nem borotválja le! Vagy ha felemeli a kezét, és meglátszik a nagy hónaljszőr... Kérlek szépen az az, ami nem helyes! Márt van 1-2 ilyen igénytelen osztálytársam.

2012. szept. 9. 22:02
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

-Alkar - nincs undorítóbb mint egy borostás kar, főleg ha ki is pattog... legalább azt gyantázd.

-Láb -okés borotválni, combot-csak ha az is sötét szőrös.

-lábujj/ujj - semmi értelme borotválni, gondolom azon nem nő méteres szőr. Ha mégis akkor csipeszeld vagy gyantázd.

-hónalj-alap

-Intim zóna... 14 évesen? Mi értelme? Birka módra mész a divat után? Gondolom nem élsz rendszeres nemi életet, szóval teljesen felesleges, csak a fertőzéseknek engedsz utat vele.

2012. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Felkar(Egy héten kb. 2x)

-Lábam/combom (lábam minden nap , combom egy héten 1x)

-Lábujjaim/ujjaim (egy héten egyszer)

-Intim zóna (Ezt csak hetente)

2012. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lábamat térdtől lefelé plusz a nagylábujjam, amilyen gyakran csak lehet epilálom. Általában heti 1x átmegyek rajta, mert a szőr nem nő egyenletesen és van, ami már epilálható ennyi idő után is, van ami nem. Kb havonta egyszer átepilálom a combom és az alkarom csak úgy nagyjából. A hónaljam borotválom, illetőleg járok intim gyantára (4-6 hetente).
2012. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!