Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor használók, tudnátok...

Epilátor használók, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Évek óta borotvát használok, de, szeretnék epilátorra váltani. lenne néhány kérdésem:

1. Melyik típus vált be, hol, mennyiért vettétek. Kb 10 000 Ft-ot szánnék rá

2.Évekkel ezelőtt reklámoztak olyat, amire jégakku csatlakoztatható, de nem emlékszem a nevére. Nem tudjátok, melyik az? Használ ilyet valaki? Bevált? Megéri az árát?

3. Mennyire fájdalmas?

4. Epilálás után mivel kezelitek a bőrötöket, hogy ne pattogjon ki?

5. Mekkora szőrhosszúság esetén érdemes használni? Eddig azt hittem teljesen meg kell növeszteni a szőrt, mint a gyantázásnál, de néhány napja olvastam egy cikkben, hogy max. 2-3 mm-s szőrszálakat tép ki, az ennél hosszabbakat csak eltépi.

6. Milyen időközönként epiláltok?


Elnézést, hogy hosszú lett. Előre is köszönöm mindenkinek a választ.



2012. szept. 9. 21:13
 1/10 anonim válasza:

1. nekem Braun van.

2.azis Braun. vagyis. van Braunos is. még nem próbáltam. de barátnőmnek nemjött be.

3. nagyon fáj! kb. hamár 3hónapja epilálsz akkor nem fáj ANNYIRA.

4. én spec. akármivel bekenem mindig kipattog. amúgy meg körömvirágot kenek rá.

5.hát. figyelj hogy ne legyen hosszú, mert úgy sokkal jobban fáj. tapasztald ki hogy mikor szedi ki!

6. én 2hetente kb.

2012. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a kezecske.
2012. szept. 9. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Phillips Satinelle. Kb. 3-4 éve vettem, azóta jól bírja.

2. Braun volt azt hiszem, de nem ismerem.

3. Tud fájni, nekem testrésztől és testtartástól is függ. Pl. befeszítem a lábam, akkor nem fáj annyira, meg ha kisebb a szőr. De ahol használom (teljes láb, bikinivonal+vénuszdomb) vannak területek ahol nem is érzek semmit. Szerintem függ a fájdalomtűrő képességtől is lehet.

4. Körömvirágkrémet szoktam néha kenni rá, nem mindig. Szerencsére hamar elmúlik a pirosság.

5. Jobb, ha nem olyan hosszú a szőr.

6. Két hetente.


23/N

2012. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt 6 féle epilátorom amit próbálni kaptam, volt hűsítős, bőrpuhítós modern nyavalyák, nem tudom most a márkákat, de egyik sem vált be. Mindig kipattogtam, piros volt tőle a bőröm, a fele szőrt nem is szedi ki egyáltalán. És sokáig kell kínlódni vele. Én csak azt tudom ajánlani ha váltani akarsz akkor mindenképp gyantára válts, sokkal jobb, gyorsabb és több féle van, érzékeny bőrre is jó, kevésbé fájdalmas. Miért pont epilátort vennél?
2012. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszokat ment a zöld kezecske. Nem szeretnék gyantázni, mert igaz egyszer csinálta kozmetikus, de úgy kipattogtam tőle, hogy hetekig, csak hosszú nadrágban jártam. Házilag a Veet-t próbáltam, de vannak helyek pl: a térdem oldalsó része, ahonnan sz istennek sem tudom leszedni.
2012. szept. 10. 11:35
 6/10 anonim ***** válasza:

1.Én Philipset használtam általában, sokféle van minden márkában, szerintem nagyjából ugyanazt tudja.

2. A jégakkusat használtam egyszer (egyik barátnőmnek volt és kipróbáltam) - nem ért semmit a jég, szóval fájdalom ellen nekem nem használt és még hideg is volt :) - a barátnőm sem használta utána a jeges fejét, mert macerás volt, fagyasztani kellett.

3. Fáj, megszokható természetesen

4. Néha bekrémezem ilyen Sába szőrtelenítés utáni hidrogéllel, az egész jó.

5. 2-3 mm már kényelmesen leszedhető, nagyobbat is leszedi, talán az 1 centinél már gázosabb.

6. 1-2 hetente nyáron, télen csak gyantázok 4 hetente, azt jobban szeretem.

2012. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1.Phillips van.kb 10 éve megvan.nem tudom már mennyi volt,de rég behozta az árát. :-))

2.-

3.Nekem egyáltalán nem fáj.

4.Sima testápoló,épp amilyet használok.

5.2mm-s nekem leszedi.

6.másfél hét nyáron,télen,amikor kedven van. .:-))

2012. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is, megy a zöld kéz
2012. szept. 10. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:

1.Philips-et használok

2.sajnos nem:)

3.Eleinte nagyon fájt,de ha már negyedszerre használod,nem fog annyira:)

4.Hintőporral,sima Aloe Vera-s krémmel.

5.Nekem a nagyon kicsit meghagyja,pont,hogy a nagyot tépi ki.

6.Én max.6-7 naponként szoktam.De van hogy kevesebb.


13/L

2012. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megy a zöld kezecske
2012. szept. 12. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!