Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valaki tagitja a fulet...

Ha valaki tagitja a fulet akkor mekkora az, amitol hogyha nem teszel semmit a fuledbe, akkor visszano a fuled? Es kb mekkorara no vissza? Erre inkabb azok irjanak, akik atestek mar ezen.

Figyelt kérdés
Fontos lenne, es elore is koszonomm!
2012. szept. 8. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
az a szörnyű igazság hogy nem nő vissza.;) (amúgy is mi a fsznak kell olyan hányadék fültágítót hordani??!!!!!!4!!44!!?)
2012. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DE ha nekem tetszik akkor miért ne legyen fültágítóm? Nem te fogod hordani, meg nem is ismersz, ugyhogy szerintem legyen már neked ez mindegy :SD
2012. szept. 8. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ah, egy kulturált méret nekem is annyira tetszik (kulturált méret: nem az, mikor a füled a "válladra omlik") Annyira bevállalnék én is egyet vagy kettőt, de a párom nem szereti, undorodik tőle és gondolnom kell a leendő hatvanas éveimre is.... akkor mit csinálok a lyukas füleimmel? Szívem szakad meg, de egy fiatal felnőttkori hóbort miatt nem megyek fejjel a falnak. Pedig olyan jó lenne, ha lenne méret, ami benő magától, de nekem a fülbevaló lyukaim se nőnek be (nem mintha akarnám, de ha egy hónapig nem hordok fülbevalót, akkor se történik semmi).
2012. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én tágítottam 8ig utánna átgondoltam és mégse akartam ,mert mi lesz ha nem nő vissza vagy már amikor 60éves leszek akkor milyen csúnya már ...ezért inkább kiszedtem és most van negyedik napja, és már 3mm-re összenőtt..:D
2012. szept. 14. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, ismét fellelkesültem, és nézegettem a kisméretű tágeszeket, de úgy igazán egyik se tetszett, illetve a fülbevalólyukaimról se mondanék le, - tágesz mellé meg nem szeretnék plusz lyukat - illetve párom is undorodik tőle, így ez nem lesz megvalósítva nálam sem.
2012. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!