Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudtok olyan krémet a...

Nem tudtok olyan krémet a hajra vagy sampont amitől hullámos vagy göndör lesz a hajam? Mert nagyon szeretem a hullámos hajat de nem akarom hasütővel csinálni mert tönkreteszi a hajam

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha lenne ilyen, senki sem daueroltatna szerintem.

Hajmosás után szétoszlatsz a hajadon valamilyen habot, két oldalra befonod francia fonással és ha megszáradt, kibontod és tök jó göndör lesz..

2012. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha hullámosat szeretnél, akkor jó a hajfonat, és ez is: Próbálj ki hajformázó habokat és sprayket göndör hajra. Legyen törölközőszáraz a hajad, hajtsd le a fejed, hogy a hajad lefelé lógjon, majd alulról fölfelé (a hajvégektől kezdve) markoló mozdulatokkal kend bele a terméket. Ezt megszáríthatod diffúzorral, de hagyhatod így megszáradni a hajad, és néha belemarkolászhatsz, mintha összenyomnád a markodban a hajad.

http://www.youtube.com/watch?v=plpjH25VyhQ

Ha göndör hajat szeretnél, akkor próbálkozz azzal, hogy a hajad spirálszerűen összecsavarod, majd mindezt feltekered a fejed tetejére, egy kontyba (még vizesen), és úgy alszol. Ha ebbe még teszel reggel göndörítő terméket (vagy akár még a feltekerés előtt a hajadba), szerintem megmarad. De ezt is kipróbálhatod pl.:

http://www.youtube.com/watch?v=3qW9n4zyDjk


Írd be youtube-ra, hogy "curly/wavy hair without heat"

2012. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ne haragudj, lemaradtam a no heat dolognál. Ha konkrét termékek érdekelnek, akkor pl.:

-TIGI Bed Head Sugar Shock, + [link]

-Alfaparf Curl Refresher

-Biolage Curl Definin Elixir


Ezek drágább termékek, és általában nem szilikonmentesek (meg mindenféle ilyen mesterséges dologtól), ezt mindenképp mérlegeld, mert rengeteg egészségre káros anyag van az ilyen dolgokban, főleg ha nem csak hajra kened, de (fej)bőrre is. A fodrászkellékesben felleled őket, ha mégis úgy döntenél. Én pl. kb. mindenből natúr terméket használok, de most beszereztem egy TIGI Bed Head Sugar Shockot, remélem, nem bánom meg.


Amúgy meg sima drogériákban kb. bármilyen göndör hajra való hab vagy balzsam megfelel. Krémmánián utána tudsz olvasni a véleményeknek is.

2012. dec. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!