Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőr alatti pattanás?

Bőr alatti pattanás?

Figyelt kérdés
Bőr alatti csúnya pattanások jelennek meg az arcomon. Ha nyomkodom nagyobbra nő, és még csúnyább lesz. Mit csináljak hogy eltűnjön hamar? És hogy ne jöjjön ki? Olvastam hogy gyógyszerrel eltüntethető. Mi a gyógyszer neve?
2012. szept. 7. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Az nem pattanás szerintem.Nekem is ilyen volt a bőröm és elmentem vele bőrdokihoz és ő azt mondta,h a faggyú felhalmozódik a bőrben.(Olyan ez,mint amikor vkinek pattanásos az arca a hormonok miatt.)

Nekem egy gyenge fogamzásgátlót írt fel és ez rendbe hozott olyan 3 hónap alatt.

2012. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jah és ha tudsz menj el kozmetikushoz.Ő ki tudja szépen tisztítani a bőröd,mert így folyamatosan csak gyűlik majd
2012. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!