Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítőporos hajfestéknél...

Szőkítőporos hajfestéknél számít az, hogy 1 vagy 2 doboz hajfestéket viszek fel? Mellig érő hajam van, az egy is elég szokott lenni, de ilyen esetbe érdemesebb 2-t venni, vagy ugyan az a hatás?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mit szeretnél elérni? Miből? És attól,h emeled a mennyiséget miért változna az anyag erőssége?
2012. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp erre vagyok kíváncsi, ha több a festék, nagyobb e a hatás. Szőkülőfélbe vagyok de még nem teljesen szőke. Még világosítani kell rajta, amit nem szívatással, hanem szőkítőporos festékkel teszem meg.
2012. szept. 6. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát elmondanám,h a szőkítőporos festék ugyan olyan káros mint a leszívatás , mivel mind a kettő szőkítőport és oxit tartalmaz. És nem, attól,h többet kensz nem lesz erősebb. Az tudod, mástól függ, de nem árulom el ,h mitől mert úgyis csak leégetnéd a hajad. Inkább menj el fodrászhoz.
2012. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!