Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetne intenzívebbé...

Mitől lehetne intenzívebbé tenni a kékesfekete színt a hajon?

Figyelt kérdés

Idáig sötét barnával festettem a hajam azóta 2* lett lekenve fekete festékkel és most a kékes feketével próbálkozok egyszer sikerült befogta de csak a tövét a többin sajnos nem látszott:(

Én azt szeretném h a kék szín intenzívebb legyen jobban látszódjon van esetleg erre valami módszer?:O


2012. szept. 6. 12:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Volt olyan aki azt mondta hagyjam több időt rajta festésnél de én nem merem :S nehogy a végén meg majd le esik a hajam:D
2012. szept. 6. 12:25
 2/5 anonim ***** válasza:

volt hogy elaludtam hajfestés várakozó idején és 2 és fél órán volt a fejemen a festék :D hosszú napom volt nah..de nem lett baja tőle a hajamnak.

Amúgy lehet a festékkel van a baj,hogy nem olyan jó minőségű. Milyennel festesz? Mert anno mikor fekete voltam és voltam kékesfekete is,szépen látszott nekem.

2012. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A festékre rá van írva meddig lehet a hajon hagyni, annál tovább ne, de annál hamarabb se mosd le. Egyébként meg vannak direkt ehhez kitalált kék keverőszínek, azt hozzákeverhetsz és kékebb lesz.
2012. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kipróbálom majd!:)ám Palettét szoktam használni most meg ez a deluxe van :)
2012. szept. 6. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kéket akarsz, akkor elég 15 percig :D (de amúgy már nem fogná be :P). A palette nagyon szar, inkább már a garnier. nekem a palettétől hamar kopott a hajam :/
2012. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!