Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befesteném a hajam padlizsá...

Ha befesteném a hajam padlizsánra akkor többet nem lehetnék szőke?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy rossz színezőt vettem,vagyis nem rosszat csak új fajtát és szőke helyett lila lett a hajam tőle. Amúgy a színezőt festés után szoktam használni és 2 festés között hogy megmaradjon a hamvasság,de most kihűltem mikor lemostam 3 hete és lila volt a hajam..

De mindenki dícséri,hogy milyen komoly,mikor visszamentem fodrászkellékeshez kérdőre vonni hogy hogy történt ez,agyon dícsért milyen jól áll. És nem csak ő mondja.. Nem erős lila,olyan szép halvány amúgy nem is tudom van e ilyen festék..

Lényeg hogy én is kezdem megszeretni a hajszínemet,de mindig is szőke imádó voltam.. Ha esetleg befesteném a hajam tartós festékkel ilyen színűre,soha többet nem lehetnék lila?

Amúgy is mire ez lekopik. Hát a fodrászkellékes azt mondta ha hóvégén mikor tőfestésem lesz annyi lesz hogy világosabb lila lesz csak de nem tünteti el a lila hajszínt a szőke. Meg kell várni míg kikopik. De félek hogy ha eltűnik ez fog hiányozni,de ha meg végleg ilyen lennék félek hogy a szőke hiányozna..

Mi a megoldás?



2012. szept. 5. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már elég régóta halvány lilát keresek, te milyen márka, milyen színt vettél amitől olyan lett? Kipróbálnám:D

Egyébként szőkítőporral bármikor bármilyen színből lehet szőkét csinálni, szóval ha nagyon szőkülni akarsz ott a megoldás. Na meg van hajfesték eltávolító kence is.

2012. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát de annyira roncsolja a hajat,teljesen tönkremenne,végei így is szárazok :S

Amúgy Bes Zero Ammonia palaszürke árnyalatától lettem lila. 50 percig a hajamon hagytam és után 2x-es hamvasító samponos lemosás. Valószínű,vagyis fodrászos szerint utóbbi váltott ki ilyen hatást nála:)

Nem tudom mit csináljak..

2012. szept. 5. 20:42
 3/8 A kérdező kommentje:
pontosabban regal zero ammonia:)
2012. szept. 5. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:

küldj képet, megmondom melyik áll jobban :)

meg sztem a világos lilából lehet szőke, de a padlizsánból elég nehéz lenne megint kiszőkülni

(a halvány lila hajat el se tudom képzelni :D )

2012. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oksa
2012. szept. 6. 13:01
 6/8 anonim válasza:
Énis jártam így. Én kitudtam szőkíteni mondjuk rá egy évre lett csak szőke de még ekkor sem az igazi. És az állaga mit ne mondjak szörnyű lett.
2012. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd? Direkt lettél lila vagy úgy ahogy én?
2012. szept. 25. 17:28
 8/8 anonim válasza:
úgy ahogy te. es minimus otszor leszivattan
2012. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!