Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajból lehet rézvöröset...

Szőke hajból lehet rézvöröset csinálni? Befogja a festék nem dobja le?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha előpigmentálod, nem fogja ledobni. :) Nem kell megijedni, nem nehéz: a fodrászkellékesben kiválasztod a megfelelő festéket és 2x annyit veszel belőle, mint amennyire a hajadnak szüksége van. Veszel hozzá oxit (6%), de abból csak normál mennyiséget. Otthon az egyik adag festéket vízzel kikevered és ahol nagyon világos a hajad, ott felkened, mintha festenél. Ha kész vagy, kikevered a másik festéket az oxival és anélkül, hogy az előzőt kiöblítenéd, befested vele a szokásos módon. Így nem fogja ledobni a hajad a festéket, hiszen pótoltad a hiányzó pigmenteket. :)
2012. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, annyival egészíteném ki, hogy a világos részek alatt a teljes szőke részt értem. Ha van lenövésed és az több mint 1 árnyalattal sötétebb, mint a kívánt színmélység, akkor kicsit bonyolultabb a helyzet, mert oda meg 9%-os oxi kell és ez már macerás, talán érdemesebb szalonba menni vele.
2012. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem még mindig ledobja a festéket.. fodrász csinálja, de mégis.. kb 3 hónapja próbálkozok.
2012. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!