Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti kiszoktátok "mosni" a...

Ti kiszoktátok "mosni" a hajkeféteket? Ha igen, mennyi idő után? Illetve mennyi idő után "hajtalanítjátok"?

Figyelt kérdés

Sok igényes lányt ismerek, aki sajnos ezt valahogy nem veszi figyelembe..számomra ez furcsa. Szerintem egy hajkefét is ki kell mosni -kézzel persze- legalább félévente. Megül rajta a kosz, a zsír, a korpa..illetve sokan benne hagyják a hajukat fésülködés után, de úgy, hogy már félcentis is megvan a kihullott haj a fésű fogai között..


Ti hogy csináljátok ezeket?


Köszi!


2012. szept. 4. 15:44
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Én úgy szokatm csinálni, ha már sok haj van a kefében egyszerüen kiszedem.

2012. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Le szoktam mosni, mikor koszos lesz egy idő után. Műanyag kefét kb. havonta, vaddisznósörte kefét 3-4 használat után. A hajat minden fésülködés után kiszedem belőlük, szerintem undorító, ha benne marad.
2012. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden héten, azaz minden hajmosáskor samponos vízzel megmosom a műanyag keféket és a fésűket is. A hajkefével is így tettem, de azt már nem használok. A hajat minden fésülködéskor kiszedem belőle.
2012. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 5. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Én vaddisznósörtés hajkefét használok, de bmilyen más kerül a kezembe a hajamat mindig egyből kiveszem. Egy így nem olyan undi az a sok haj benne, kettő nincs annyi meló vele, mint amikor egyszerre kell kiszedegetni.

Mosni pedig mindig mikor hajat mosok előtte, hogy akkor már a tiszta fésűvel fésüljem a hajam. Mert a vaddisznós összeszed minden port, zsírt.

A sima bontófésűt viszont nem szoktam mosni, meg a másik hajkefémet se, csak a hajat szedem ki.

2012. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2 naponta kiszedem a hajszálakat, azaz hajszárítás után. Kimosni ritkábban.
2012. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!