Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vadhús vagy pattanás? Orrpierc...

Vadhús vagy pattanás? Orrpiercingnél

Figyelt kérdés

1 hónapos az orrpiercingem és ma vettem észre ,hogy pont a piercingnél van egy pattanásszerű valami. Én pattinak nézem ,de lehetséges-e hogy ez vadhús?

Ha betadinnal kenem akkor elmúlik-e?


2012. szept. 3. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az sok mindentől függ.. próbáltad már kivenni a piercinget és nyomkodni? Nekem is van, meg régebben is volt csak egy jó évig kivettem, most semmi baja nincs szerencsére, de a réginél köré nőtt ilyen gyulladt bőr és nagyon fájt, ki sem tudtam venni a piercinget, olyan volt, mintha beleforrt volna az orromba.
2012. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

álmomban már jó párszor kirántottam és olyankor felkeltem visszatettem és bekentem betadinnal.

Ha nem múlik el pár nap múlva orvoshoz menjek vagy csak kenegessem?

2012. szept. 3. 12:48
 3/5 A kérdező kommentje:
remélem ,hogy pattanás, van a közepén egy fehér pötty..
2012. szept. 3. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak pattanás akkor valószínűleg, lehet az is rátett, hogy még viszonylag friss a piercing, de ha egy hét folytonos kenegetés után sem múlik el akkor nézesd meg, bár szerintem el fog. Én nagyon mélyen alszom, szinte minden este kirántom, de erre mindig felkelek, és olyankor tiszta rosszul vagyok, hogy jaj hol van, ott tapogatózok a sötétben, de aztán mindig meg lesz. :D
2012. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem kijött vadhús,évekig el se múlt és nekem is az orrpiercingtől. Hülye fejjel próbáltam nyomogatni,kapargatni de csak rosszabb lett. Volt hogy elmúlt,de újra kiújult.

Ne piszkáld majd elmúlik.

2012. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!