Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A babahaj mi tulajdonképpen?...

A babahaj mi tulajdonképpen? Köszi a ha válaszoltok!

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a babahaj a kihullott haj helyett nőtt gyengébb hajszál, ami ugyanolyan gyenge marad és sosem erősödik igazi hajjá. Máshol meg azt mondják, hogy az egy kezdetleges hajacska, amiből később (ha megnő) igazi lesz. Na most akkor mi az igazság???

2012. szept. 3. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Idővel kihullik, majd erősebb haj nő a helyére. Én ezt a verziót tudom.
2012. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából ennek örülnék, mert nekem rengeteg van a fejemen és jó volna ha lenne is belőle valami :) Mert egyébként meg hullik a hajam és kevés is :( Szedek mindenféle szereket, meg kenem is mindennel, hogy nőjön...remélem van értelme. Mások mit tudnak a dologról???
2012. szept. 3. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A babahaj ami a kihullott haj helyett nő. Az is meg fog nőni, és ahogy nő erősebb is lesz (mert a hajszálak úgy nőnek, hogy a végük vékonyabb). Van, ahol viszont nem nő meg, pl. a pihék a homlok körül.
2012. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ez rossz hír, nekem ott van a legtöbb :D De Lehet, hogy hátul is, csak azt nem látom :D :D Egyébként ezt olvastam erről: "Babahaj.

Babahaja a babáknak van, ami idővel kihullik és erősebb haj nő a helyére. A hajvonalunkat övező kis vékony hajszálak nem babahajak, ahogyan a legtöbben hívják, hanem olyan hajszálak amik a megerőltetéstől kihullottak vagy letörtek és a helyükre egy vékonyabb hajszál nőtt. A nyakon lévő vékony szálak nem haj hanem szőrszálak. "

2012. szept. 3. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A babahaj is "rendes" haj, ugyanúgy meg fog nőni. Nem szabad őket bántani! :)

Örülni kell ha sok van!!!

2012. szept. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szuper :) Akkor nem fogok megkopaszodni :)
2012. szept. 3. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van babahajam,amióta az eszemet tudom. Ha felkötöm a hajam,ez kis idő elteltével mindig kicsúszik (hátul,alul van). És még egy centit nem nőtt,a kiskori képeimen is ugyanolyan,mint most. 21 éves vagyok és marhára soha,de soha nem fog erősödni.
2012. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ha azt vesszük alapul, hogy megerősödnek, de helyettük ugyanúgy nő másik pici haj...szóval cserélődnek...akkor még van remény.
2012. szept. 3. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem itt van egy kis képzavar, mert a babahaj lehet a babák kis pihéje, amivel születnek, és ami kihullik hogy a helyére új növekedjen. Ennek a szerkezete is más. Viszont amit később növesztünk baba hajat (amit csak azért hívunk így, mert kicsi a mérete) valójában egyezik a rendes hajszállal, éppen növekszik. Akinek gyerekkora óta mindig ilyen volt, annak csak azért van így, mert folyton vannak új és új babahajai, de azok a hajszálak nem ugyanazok már azóta, még ha a hajad ugyanúgy néz is ki.


Ezek alól kivétel a homlok-haj körvonalnál növekvő babahaj, ami mindig babahaj marad, elvileg azért mert letöredezik, meg mert jobban elhasználódik elől, mint a máshol lévő hajak.


Én így tudom.

2013. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!