Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér a bőröm és engem...

Nagyon fehér a bőröm és engem ez zavar egy kicsit válaszoltok?

Figyelt kérdés

nagyon fehér a bőröm és ezért nincs sok önbizalmam :(

szoláriumba szeretnék eljárni egy kicsit hogy ne legyek ennyire fehér, hanem csak átlagos fehér bőrü legyek vagy enyhén barnább.

régebben ez nem zavart, de most már érdekelnek a lányok is és nincs önbizalmam. :S:S

segitsetek pls valami önbizalomnövelés kéne, vagy a fehér bőrre valami komment, BÁRMI!


2011. dec. 6. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
39%
"szoláriumba szeretnék eljárni egy kicsit" - hát akkor járj el. Barnább leszel, nő az önbizalmad. Probléma megoldva. Amúgy lány vagyok és nekem nem tetszenek a hófehér pasik. Barátom eleve kreolos, meg ilyen sötét haj sötét szem típus, de ilyenkor télen eljár szolizni egy héten egyszer, és szép színe van ennyitől is. Egészségesebb kinézetet ad, ha van az embernek egy természetes alapszíne. Szerintem szolizz, de vigyázz, eleinte meg ne égj, mert biztos nagyon hamar megkapna, ha ennyire fehér vagy. Később ha már lesz egy kis alapszíned mehetsz több időre is, vagy gyakrabban. De azért ne vidd túlzásba.
2011. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!