Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szűrbenövés utáni hegeket...

Szűrbenövés utáni hegeket lábról hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
sajnso kiderült hogy nem bírja a bőröm az epilálást, AZ EGÉSZ tele lett nyáron szőrbenövéssel, szőrtüszőgyulladással, nem is nagyon voltam hosszú nadrágon kívül másban :/ sajnos piszkáltam is őket, így most igaz hogy a nagyrésze elmúlt, de apró sötétebb foltok maradtak a helyükön :S Ezeket hogy lehet eltüntetni? Azt olvastam citromlé segíthet! Vagy csak lézeres kezeléssel? Ha igen ez mennyibe kerülne?

2012. szept. 2. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

aloe verás gél segít. egyébként van a sunfleur terméekk között depigmentáló krém. a müllerben láttam olyat. a barna foltjaidat elhalványítja. :) egyébként igen, a citromlé is kicsit segít rajta. de ne a tömény citromlével mosd, hanem kicsit higítsd fel. meg testradírozhatod is. ha nincs testradírod, akkor jó rá a bőrradírod is,amit mondjuk arctisztítónak használsz. a lézeres kezelés drága. előbb próbáld meg ezekt,meg a bőrgyógyászt is megkérheted, hogy írjon neek fel vmi fehérítő krémet.

a sudokrémet is dicsérik. vagy ott van a contratubex gél. vény nélkül kapható a patikákban, az direkt hegekre van. nézz körül:)


ui.: az én lábam sem bírta az epilálást, ezért borotválom. nekem is volt sok-sok szőrbenövés...muszáj voltam én is kikaparni őket a körmömmel. szerencsére meggyógyultak a lábszáramon. de annyira nem figyelgetem a lábam.


nekem a szőrtüszőgyulladásokkal van gondom. a combomon mindig nyomkodom őket, és feldagadnak,hólyagosak, és fájnak. csomó barna folt maradt utána. kicsit zavar, de még nem vettem rá ilyen krémeket úgy komolyabban. majd idő után elhalványodnak.

2012. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, sokat segített, utána járok ezeknek a krémeknek! Hidd el ha csak pár lenne engem se zavarna, de nagyon sok van :/
2012. szept. 2. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül találtál rá valamit? :)
2014. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!