Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne ilyen hajam?

Hogy lehetne ilyen hajam?

Figyelt kérdés

Hello!Voltam fodrásznál,vittem képet is.Levágta rövidre de nem lőtte be.

Ilyen: [link]


[link]

Tippek,hogy hogy csináljam meg?Kb ilyen hosszú most.

Nekem nem állnak mesterfodrászok a hátam mögött de azért valamivel megpróbálkoznék ha kapnék pár tippet!Viszonylag egyszerűnek tűnik de annyira nem az.

Köszönöm!



2012. szept. 1. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval le van vágva... akkor nem értem mi a gondod? Fogod a hajwaxot és beállítod vele így a hajad. Hát látod hogy van elől fel, oldalt le... nehéz leírni... de a képen nagyon jól látszik mit kell tenned.
2012. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ŐŐŐ,ha nem érted mi a gondom akkor szerintem olvasd el mégegyszer amit írtam,de mindegy ne is,tessék:

"Viszonylag egyszerűnek tűnik de annyira nem az."

Ezért is inkább hozzáértők tanácsát kérném.De köszi!

2012. szept. 2. 01:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon egyszerű. Leírni már kevésbé.

http://www.youtube.com/watch?v=MELPq7PTRQQ&feature=related (2:00perctől)

Ezt az egy videót találtam, ami a legjobban hasonlít. Viszont te ne hátrafelé zselézd, ahogy ő, hanem picit előre, ahogy a képen van Jensen-nek.

2012. szept. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából még mindig nem találom egyszerűnek.:)

Ha megnézed neki egészen más a választék oldalt.És felül és meg elöl is egyenletesen hosszú a haja ennek a csávónak.Jensennek a közepén emelkedik egyre magasabbra és elöl sem egyforma hosszú.Tudom,egyszerűnek néz ki ránézésre,ezért választottam én is ezt:)

Köszi a videót!

2012. szept. 2. 02:12
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=zE4ejlE0w2c


Ez sem egészen ugyanaz, de neki legalább középen hosszabb a haja. Annyi a lényeg, hogy te száraz hajjal csináld meg ugyanezt és, akkor nem lesz ilyen selyemfiúsan csillogó. :D Elől meg ne oldalra fésüld, ahogy a pasi, hanem felfelé. Ja és inkább habbal csináld vagy valami keményebb wax-al, amitől nem lesz ragacsos és fényes a hajad. Több ötletem nincs sajnos. :D

2012. szept. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Illetve ezt szerettem volna még kérdezni,hogy a wax az jobb?

Ha igen,milyen márkát ajánlasz?Most taft hajzselém van(a legerősebb fajta a szériából azt hiszem)lecseréljem waxra?Ha jól látom általában a videókban egy kis hengert vesznek elő,nem zselét.Az is gondolom wax.

2012. szept. 2. 13:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki először azzal, ami van. Hátha sikerül vele. Ha nem, akkor meg vegyél waxot vagy habot. Waxból szerintem a got2be termékek a legjobbak. Habnál meg talán a taft, de végül is teljesen mindegy.
2012. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!